Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés
Van egy srác (F/16), most mentem gimibe, és hát írogatott facebookon, hogy menjek el hozzá meg ilyenek, előszőr igent mondtam, aztán lemondtam a találkozót mert csak szexet akart, ezt ő is kijelentette, aztán lemondtam a talit, 1 hét múlva újra írt, megkért szépen hogy menjel el, és nem lesz szex, igent mondtam. Aztán írogatott sokat, csak gyakran volt bunkó. Most is mosolyog rám suliban, de már nem ír rám facebookon. Én meg tudom hogy milyen egy bunkó, sok mindent hallottam már róla. Mit tegyek?? Pedig olyan szívesen lennék vele, csak neki egy lennék a sok közül.

2011. nov. 7. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
az 1 szerencsétlenhülyebunkólámafasz.
2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod.

Gondolj bele, megérné neked ez a kaland? Tudod jól, neki csak egy lennél a sok közül. Talán még szűz is vagy, tényleg egy olyan valakivel akarod az első szexet, aki nem is szeret csak és kizárólag a szexre hajt?

Ne csinálj butaságot! Én megértem, ha neked bejön ez a srác, de nem érné meg.

16/L

2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A válasz ott van a kérdésben. Ha megengeded, én is kérdeznék a te helyedben:


"Szívesen lennék egy bunkóval, aki valószínűleg át akar vágni, mert lukra játszik?"


Csak gondold végig.


Nagyon szívesen. :)

2011. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!