Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfit megbuktatni? Úgy értem, hogy végre bevallja, mit érez! Mivel hathatnék rá?

Figyelt kérdés

Hónapokkal korábban megismertem egy srácot a suliban. Mindketten dolgozunk, mellette végzünk egy tanfolyamot.

Azóta állandóan felhív valamiért. De néha a semmiért is, vagy épp segítesek neki stb. Kölcsönösen keressük egymást.


Amikor találkozunk, látom, hogy nem úgy nézünk egymásra, mint a többiekre. Ott van a huncut, mindent sejtető mosoly a szemében, és az enyémben is. :)


Figyeljük egymást, épp mit csinál másik, mikor megy el. Folyton lesem, az a vicc, hogy ő is engem, mert hívott már fel, hogy miért jöttem el olyan korán a tanfolyamról.


Kipróbáltam egszer, hogy hagytam, hogy egy ismerős srác üljön mellém, nevettem egész idő alatt, mint aki szuperül érzi magát mellette.

A kiszemeltem rám sem nézett, láttam, hogy dühös, de mégis figyelt minket. Azt hittem, nem is érdekli, elszomorodtam. Erre jelentkezett még aznap este, és kérdezte mi volt ez a másik gyerekkel?


Mindezt összefoglalva, én úgy érzem nőként kedvel, de nem értem milyen jel kell még, hogy rájöjjön, oda vagyok érte. Vagy azért nem lép, mert barátként tekint rám?


Mi a véleményetek erről? Írnátok nemet és kort is, kérlek szépen!

Köszi.


Ja, és már nem vagyunk gyerekek. HUszas éveink végén járunk mindketten.


2011. nov. 8. 12:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Mit tehetnék, hogy végre elismerje, hogy érez irántam valamit. Már, ha így van. De jó lenne már a dolog végére járni, mert ez egy ördögi kör így. Oké, hogy szépen nézegetünk egymásra, mosolygunk, féltékenykedünk, de ebből nem lesz így komolyabb dolog, én pedig szeretném.


Ötletek?

2011. nov. 8. 12:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mit csinálj, hogy rájöjjön, oda vagy érte...


Például... HÍVD RANDIRA!!!!!!!!!!


Mi olyan nehéz ezen? Nem mindenki veszi egyformán az adást, nem mindenki érzékeli egyformán a jeleket, nem mindenki egyformán bátor vagy félénk...


Mondd meg neki, hogy találkozzatok "sulin" kívül, igyatok meg egy kávét, stb...Ilyen EGYSZERŰ!!!!!

2011. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy te férfi vagy!


Én tudom, hogy ez egyszerű, de mégsem. Nőként marha nehéz egy férfinak ilyet mondani, mert félek, hogy nem nőként kedvel és marha nagy égés és kellemetlenség lesz a vége.

Másrészt, lehet nemet mondana, akkor is, ha kedvel, mivel tudom, hogy mostanság este esik csak haza a munkából, volt hogy annyi munkája volt, hogy nem tudott órára jönni. Akkor meg egy életre elkönyvelném, hogy nem érez semmit, pedig nem biztos...


Látod, milyen nehéz?

Az érzelmeire szeretnék hatni, de hogyan? Hogy megrémüljön, hogy elveszíthet, ha nem lép. És akkor hátha megteszi a kellő lépést. Ha nem, akkor feladom. :(

2011. nov. 8. 13:14
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő egy nagyon közvetlen, kis nyomulós típus. Szóval félek, hogy nem a félelem a háttere a dolognak. Úgy tudom, nincs senkije.


Egy ismerősünk azt mondta, hogy gyerekesen féltékeny rá miattam és erőteljesen nyomul, csak nem veszem észre.

Nem tudom, akkor miért nem mondja el, hogy mit gondol? Vagy miért nem hív el egy sétára vagy valami?

2011. nov. 8. 13:16
 5/10 A kérdező kommentje:

Találkoztunk már sulin kívül 2-3 alkalommal, de mindig úgy jött el hozzám, hogy valamit épp kért. Bár, hogy őszinte legyek, volt, hogy ürügynek éreztem.

De kettesben voltunk, miért nem tud nekem semmit mondani, amire végre reagálhatnék? Nem létezik, hogy fél hónapok óta...

2011. nov. 8. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen jóba vagytok igazán elhívhatod egy italra szombat este, az megkönnyíti a helyzetet... és nem is igazán kell kimondani, hogy randiról van szó csak egy jó estéről! vagy kideríted mit szeret és egy jó vacsorára hívd át. egy jó beszélgetés, kicsit komolyabb témák és a végén akár jelezhetsz egyértelműbben is, hogy örülnél ha lekapna végre :) ha meg nem, akkor ennyi :(, de jobb, mint rágódni és megvárni amíg elmúlik a varázslat vagy bármelyikőtök összeáll vki mással aki határozottabban lépett fel.

ez a játszadozás, hogy féltékenységet váltasz ki belőle, nálam sokszor rossz irányba sül el. tudom, hogy ez elég sok nőnek a közkedvelt trükkje, de ez lutri, hogy a férfi hogy reagál rá. én legtöbbször, mégha tudtam is, hogy ez csak egy trükk, ugyanazt az érzést megpróbáltam visszaadni és onnantól már veszett fejsze nyele volt...


27/f

2011. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én meg is szoktam mondani, ha akarok valamit
2011. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem gondoltam, hogy veszi a bátorságot és szóvá teszi nekem. Nagyon jól eset, hogy "számonkérte" rajtam a dolgot. Nem tenném többé, mert félnék, hogy azt hiszi, játszom a férfiakkal.


De ha 30-hoz közel ilyen bátortalan, akkor szerintem nem igazán érez irántam bármit is. Akkor meg nem értem a féltékenységet, a nekem szóló mosolyokat, az érdeklődést.


Mit csináljátok ezt, ha nem kell a lány? Megbolondítani, hogy belétek szeressen majd eldobni, mint egy rongyot??


Nagyon sz_r érzés.

2011. nov. 8. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:

ez fordítva is megvan sajnos!

nem tudhatod, hogy neki milyen tapasztalatai vannak. egy dolog, hogy szimpatikus vagy és van egy "vibrálás" esetleg, attól még 30hoz közel már könnyen érzi az ember, hogy csodák nincsenek és ezer egyéb dolga is van, ezért lehet, hogy nem feltétlenül szeretne erőlködni egy nőért, amikor előtte már 20-al eljátszotta ugyanezt és sok rossz tapasztala van.

ez is csak egy lehetőség, lehet simán csak nem "döntött" vagy nem tudja még hogy akar-e valami komolyabbat

és az is lehet, hogy félénk: én pl minél jobban odavagyok egy nőért, annál inkább vagyok egy félénk kisfiú vele kapcsolatban :)


szóval szerintem simán léphetsz, nem ciki. bármi lesz, ez kettőtök közt marad és lehet, hogy 2 hét múlva már kicsattansz a boldogságtól


27/f

2011. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaaaaa és ez a számonkérés ez elég egyértelmű jel, már bocs, legalábbis tőlem az lenne
2011. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!