Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé fiuk, miért kell, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé fiuk, miért kell, hogy esténként masztizzatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Talán azért, mert jól esik? Meg már megszoktam, hogy 13 éves korom óta minden lefekvés előtt kiverem. 18F
2011. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, és valaki majd rakjon ki egy facepalmot, nekem nincs kedvem:D
2011. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hoppá,semmi tudományos halandzsa,hogy a természet satöbbi...Értékelem az őszinteséged.
2011. nov. 8. 18:49
 4/14 anonim válasza:
53%

A fiúk amikor felnőnek, esténként masztiznak.

A lányok amikor felnőnek, a férfiaknak csinálják a szendvicseket a konyhában.

2011. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én nem szoktam minden esténként ! de amikor igen akkor, azért mert jól esik? hát mi másért? és nincs más aki besegítsen
2011. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Segít kiengedni a gőzt, egy egyszerű metaforával élve.
2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy ki kell csapnom. De van olyan, hogy délután verem ki, mikor suliból hazajövök, aztán este nem jut eszembe, de ahogy hason fekszem, és forgolódom, érzem, hogy dörzsölődik a lepedőhöz, és egy ugye jó érzés, ekkor megjön a kedvem és kicsapom újra. A napi 2 a leggyakoribb nekem. Azt hiszem ideje lenne már barátnőt szerezni.
2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kösz fiuk, bebizonyitottátok,hogy ti nyitottabbak vagytok mint a Szerbiai srácok...
2011. nov. 8. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
azért masztizok esténként mert nem elégít ki a csajom minden este, amúgy nem kéne :)
2011. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobbat alszunk utána
2011. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!