Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim inkább a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim inkább a kedvenc sorozatait nézi, minthogy velem beszéljen. Egyszerűen képtelen lemondani róluk és egy héten 2-3 szor azért nem beszélünk esténként, mert neki TV-t kell néznie. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Amikor átmegyek hozzá, és éppen mennek a kedvenc sorozatai, akkor is meg kell néznünk. Már nagyon unom. Szerinte én vagyok a hisztis.

Hozzáteszem, azzal semmi bajom, ha a haverjaival találkozik, vagy tanulnia kell és azért nem beszélünk, de ezt túlzásnak tartom.


2010. okt. 13. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp tegnap volt egy hasonló kérdés..ezek a tévé függő pasik.. Sztem ebszélj vele, mondd meg neki h azért ez már túlzás, meg ahogy te gondolod. Mert téll túlzás:D
2010. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha az így jártam anyátokkalt nézi akkor megbocsátható :D:DD:
2010. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem neztem tv t vagy 4 eve,sorozatokat utalom,kiveve a szokest amit ejjel nappal neztem,de azert a baratnomet sosem raktam felre mert en neztem a sorozatomat,vagy inkabb nettezek minthogy a baratnommel legyek,vagy jatszok a szamitogepen hulye jatekokat,ezek azok a pasik akik elmebetegek,van egy sajat kis vilagjuk,onnan meg egy pszichologus sem hozza ki,ez mar betegseg,mint a tudo gyulladas,agyhartyagyulladas,de meg ezeknel is durvabb,nem lehet gyogyitani


clyde

2010. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát figyelj :P mi pasik ilyenek vagyunk:P a TV és a sör szent és sérthetetlen:P ha a VBn nem jártál még vele akk nem tudod mi a TV függés :P javaslom kövi VB előtt szakíts vele XD v mosoly szünet a VBre XD


am vegyétek fel :P és kész :P ha nem megoldható 2x 3x 1 héten bele fér :P most az a 1-2 óra amíg megnézi a hétfői sorozatokat?:P [én szerdai tipus vok] mondjuk nekem mázlim van bnőm is house függő XD na meg szülcsi XD

2010. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs abban semmi baj, ha a fiú meg akarja nézni a kedvenc sorozatát. Érdekli. Igazán magára szánhat heti három alkalommal egy vagy két órát (nem tudom, mit néz és mennyi ideig).

Neked nincs valami hobbid, függőséged? Lemondanál róla a barátod kedvéért?

2010. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van hobbim, de nagyon rosszul esik, hogy egésznap nem beszélünk és este, amikor lenne rá lehetőség, inkább a sorozatokat választja. Lehet én viszem túlzásba és csinálok belőle ügyet, de attól még nem esik jól.
2010. okt. 13. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
talan kerdezes nelkul szop......d le.
2010. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moszuke ***** válasza:
vegyél neki egy videót, és feltudja venni a szarjait. és szabad az út.
2010. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed te is vele ennyi erővel?
2010. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát spec. akár együtt is nézhetnétek, de amúgy nem nagyon értem. Mé, mit kell néznie? A JR-t vagy a BK-t? :D Igaz, hogy én vagy 3 éve nem nézek TV-t, de el nem tudnám képzelni, hogy a csajom helyett a TV-t, vagy egyáltalán bármi mást válasszak...De ha már így alakult, én a helyedben "megleckéztetném", valami ehhez hasonló dologgal. Pl. ha szexelni akar, mondd neki, hogy TV-t nézel XD
2010. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!