Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál taszító vagy vonzó ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál taszító vagy vonzó ha egy lány odavan a lövöldözős/harcolós videó játékokért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan... Ha szereti őket, nincs gond. Ha naphosszat azokon lóg, az gond. De hogy vonzó lenne? Na ne...

20/F

2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem a legfontosabb szempont, finoman szólva.
2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, különbözik a sablontól, NEEEEE!!


-_-

2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretem az ilyen jellegü játékokat de én ezt egy lánynál furának tartanám de semiképpen sem taszítónak 15/f
2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még fiúknál is kicsit fura...
2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok értük oda, de játszottam már ilyeneket. Sőt, le is győztem a fiúkat egy PlayStation estén :D
2011. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igazából semleges ... ezzel nem kelti fel az érdeklődésem, de nem is taszítana
2011. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj..ha jó csaj vagy akkor pont lesz@rják, kivéve ha nagyon függő vagy.

18/F

2011. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nincs vele baj és sztem. nem taszító de amugy én is odavagyok az ilyen játékokért és januárba lesz 2 éve hogy együtt vagyok a pasimmal 15 éves vagyok jahh és lány :DDDD
2011. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem szoktak szeretni, bár inkább férfiaknak mondanám őket, mint fiúknak ;) (tudjátok, akiknek már nincs előítéletük bizonyos hobbik irányában...)

26/N

2011. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!