Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúból lány, lányból fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúból lány, lányból fiú, majd összeházasodtak - video (? )

Figyelt kérdés
Csodálatos történet a TV2 Aktív-ból: [link]
2010. jún. 4. 01:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
hát ez egyszer igazán csodálatos....
2010. jún. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Na most kérdem én, hogy akkor most meleg vagy nem? Most akkor a saját nemükhöz vonzódnak vagy nem? Eleve nem értem a nem változtatás lényegét, mert ha valaki meleg, akkor olyan emberekhez vonzódik, akik szintén a saját nemük iránt vonzódnak. De akkor miért vált nemet. Ha egy meleg srác meleg srácot keres, miért öltözik nőnek, így sose fog rátalálni egy másik meleg srác, mert ő a pasik után fordul meg és nem a nők után.


Nem tudom, hogy ez az eszmefuttatásom így érthető-e :D Bocs

2010. jún. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Aki nem érti, annak leírom, mi is ez a dolog.

Szerintem mindenki tudja, mi az, hogy meleg.

És szerintem sokan azt hiszik, hogy a transzvesztita az meleg. Pedig ez nem igaz.

A transzvesztita egy olyan ember, aki rossz nembe született. Vagyis nőként férfi testbe, vagy férfiként női testbe született bele. Erről ő nem tehet, de érzi, és tudja, hogy így van.

Ma már létezik átalakító műtét, amivel segíteni tudnak rajtuk, hogy jó testet kapjanak.

Az átalakító műtét után a női testbe született férfi ténylegesen nő lesz, és a férfi testbe született nő is ténylegesen nő lesz.

Ők tehát egy hetero pár, mert férfi és nő kapcsolata ez. Csupáncsak annyi volt, hogy mindketten felnőtt korukig rossz testben éltek. De az a nő ott nő, a férfi meg férfi. Főleg most, hogy megkapták átalakítás után a megfelelő testet.

2010. jún. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
OMG LOL te terry black vagy =))
2010. jún. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

igen ez úgy van ahogy a 3. leírta. persze biztos csomó embernek nehéz ezt felfognia és pláne elfogadnia egy ilyen negatív és előítéletes országban mint Magyarország, de hát nincs mit tenni na.


nézzétek meg A fiúk nem sírnak c. filmet, eszméletlen oltári nagy film, Hilary Swank Oscar-díjas alakítása főszerepben.

2010. jún. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Oscar ÉS Golden Globe díjas alakítása!

xD

2010. jún. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

Idézet:

"Az átalakító műtét után a női testbe született férfi ténylegesen nő lesz, és a férfi testbe született nő is ténylegesen nő lesz."


Szóval mindenképp nő lesz???:D

2010. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%

07:33 vagyok...


Rájöttem, akkor ők leszbikusok...:D

2010. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Jó, jó...de mi a kérdés?
2010. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten az eredeti nemükhöz vonzódnak. Mert van Balázs, aki csaj volt és most egy csajnak kinéző Andit talált magának. Andi meg srác volt egy srácnak kinéző Balázst talált. Szal mindketten az eredeti nemükhöz vonzódnak. EZ NEM HETERO KAPCSOLAT.
2010. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!