Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mit gondoltok rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit gondoltok rólam? 173cm magas vagyok, karcsu, hatalmas sötétszőke göndör hajam, kék szemeim, a bőröm bronz árnyalatu.5:00 tanuló és matekzseni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyád_vagyok válasza:


azt hogy egy rohadt csicska vagy aki fényezni akarja magát. (:



ideillő volt Anyuci!!! :)

2011. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a 3. mondatodból hiányzik az állítmány, így elmondom ki is vagy te.

173 cm magas, kissé telt, festett-melírozott, dauerolt hajú, kék szemű, roma származású, 18 év körüli, 6. általános iskolai osztályba járó lány.

(Csak megsúgom, hogy a tanulmányi átlagokat nem úgy írjuk mint az időt, ahogyan te is tetted: 5:00, mi ez 5 óra? Hanem így: 5,00 vagyis 5 egész.)

2011. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy én 10 centivel alacsonyabb vagyok, a hajam sötétszőke, csak egyenes, a bőröm fehér, nem vagyok matekzseni, de nagyon szeretek idegennyelveket tanulni. Szóval ugyanolyan jól érzem magam, mint te.
2011. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt,hogy ideálom vagy,feltéve,ha jó az alakod.Akkor tuti elveszlek feleségül.Írj privit.


24F jó alakú izmos pasi vagyok

2011. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy a titokzatos matekmajer?? Vagy mar nem vagy olyan jo... Will... Hunting...


http://www.youtube.com/watch?v=o1aE3g1UwJE

2011. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
nyelvtanban nem túlzottan vagy otthon, csak pozitív tulajdonságokat próbáltál írni, egyoldalúan mutattad be magad mert nyilvánvalóan dicséretekre vártál ez alapján azaz nagyképű vagy, és többet gondolsz magadról mint amilyen lehetsz valójában. a fogalmazásod alapján csak azért van ötös átlagod mert bemagolsz mindent, a tanulmányi eredmény nem feltétlen az intelligenciát tükrözi. a matekhoz érthetsz ezt nem cáfolom. az arcodról és az alakodról nem írtál sok mindent, pedig ez alapján a stílus alapján ha ott is lenne valami extra vagy átlag feletti lenne szóvá tennéd , de hazudni nem hazudsz. 15-17 év körül lehetsz. ez az én véleményem, lehet lepontozni ;)
2011. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ennyiből most mit gondoljuk rólad? ezek csak külsőségek, hiába szép valaki ha erkölcsileg egy NULLA. amit leírtál szépen hangzanak meg sok srácnak ez az ideálja, nem tudom mit vársz ettől a kérdéstől

20/F

2011. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!