Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket ha néznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket ha néznek a buszon? (inkább lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
de nem úgy értem, hogy látod rajta hogy a szemeivel levetkőztet, hanem csak a szemedbe néz egy picit, szemez veled, aztán ennyi :P
2011. nov. 9. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem is bejön a srác,akkor nem, de ha nem tetszik akkor zavarna,és rá se néznék:D
2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem jön be nekik a srác, zavaró, ha bejön akkor élvezi!

Ennyi...

2011. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LadyLee ***** válasza:
Nem zavar, nézzen csak, azt szabad.
2011. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ha nem jön be nekik a srác, zavaró, ha bejön akkor élvezi! "

de ez milyen szopi már ha így gondolkoznak a legtöbben?

inkább örülni kéne nem? hogy szépnek találnak mások

2011. nov. 9. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem csak ne nézzem senki, vagy fizessen érte percdíjat !! Majd én nézek.
2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LadyLee ***** válasza:

Én örülök neki, ahogy fent is írtam.


Persze ha furán néz, akkor megnézem a tükörben, hogy van-e valami a fogaim között...

2011. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha néz néz oké. De persze van egy olyan ami idegesítő tud lenni én meg igyekszem nem oda nézni.
2011. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar még akkor sem, ha nem tetszik nekem a fiú.

Magabiztosságot ad, hogy valószínűleg tetszem neki :)

2011. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen igen imádom, mivel máshol nincs nagyon alkalmam szemezni ezért BKV-n szoktam persze nem fűvel fával de elég gyakran.. csak általában annyi van hogy kétszer rámnéz olyan nagyon, én is rá persze aztán félős kislányokká válnak, és kész ott vége pedig én nézem őket..

mondjuk ha alkoholista vagy segédmunkáskinézeted van vagy ha c-gány vagy akkor zavarna.

2011. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Ha tetszik a srác, akkor viszonzom a szemezést és mosolygok, de ha nem tetszik a srác nem igazán szemezek vele. Zavarni ekkor sem zavar, inkább jól esik, hogy van, akinek bejövök. :)

16/L

2011. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!