Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek válaszát várnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek válaszát várnám elsősorban. Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy randiztam (már 2x) egy lánnyal és úgy volt, hogy tegnap megint összefutunk de sajnos közbe jött neki valami és emiatt nem tudtunk találkozni (csak megjegyezném, hogy vacsorázni volt a szüleivel és neki még hnap iskola volt azaz ma és köztünk 35 km van, és csak este ért haza). Na már most azt terveztem, h nem megyek fel se msn re se fészre. Úgymond "eltűnök" 3 napra (ha tehetem akkor általában ráírok, mert hiányzik) és szerintetek ez mennyire fog használni, ha nem talál sehol ill. biztos vmien szinten hiányzok majd neki, h nem írok rá. És ez szerintetek mennyire lehet hatásos? (bocs, ha zavaros voltam) F/19
2011. nov. 7. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Rá fogsz kérdezni, hogy miért tüntél el három napra. Ekkor hazudsz neki. Ebben a pillanatban elveszíted őt.
2011. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig 2x találkoztatok és megint találkoztatok volna akkor ugygondolom hogy szeret veled lenni nem ? akkor miért akarsz eltűnni ?
2011. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nagyon hatásos lehet, abban az esetben, ha esetleg nem akarsz vele többet találkozni...

Én valószínűleg egy taplónak tartanálak, mert úgy értelmezném ezt a "gesztust", hogy vérig sértődtél a szülőkkel elköltött vacsi miatt. És én nem kezdenék idiótákkal.

2011. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Elég bunkó vagy, ha azért bünteted, mert a szüleivel vacsorázott a 3. randitok helyett. A szüleit kicsit régebb óta ismeri, mint téged, és valószínűleg - a leírtak alapján - jobban is számíthat rájuk, mint rád. Akkor mi a kérdés? Te neki még nem vagy senki.

A viselkedésed meg gyerekes. Tőlem 3 nap durci után biztosan nem kapnál még egy esélyt. Ha valami bajod van, mondd meg, és beszéljétek meg. Ha már most irányítani akarod ilyen átlátszó módon, plusz ez lelki zsarolás is, mi lesz később? Normális nő elmenekül.

Arról nem beszélve, hogy magaddal szúrsz ki, mert neked is hányozni fog. Normális ember nem okoz magának kárt.

2011. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 napietus ***** válasza:
nem értem, mit akarsz elérni. de ha nem írogatsz neki folyton, az nem hátrány...
2011. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek tőletek. Csak nagyon csalódott voltam, mert már 2 és fél hete nem láttam, mert mindig közbejöt valami. És úgy beszéltük meg, hogy szombaton találkozunk, de áttettük vasárnapra már azt se tudom, hogy miért. És elmentek a családdal az egyik ismerősékhez vacsorázni és késő estig ott maradtak én meg még beszéltem vele fészen, hogy még ígyis elmennék este 9 fele is, hogy lássam. Múlthéten beteg volt és azért se tudtam vele találkozni. Meg nekem is néha közbe jött pár dolog, főleg családi gondok. Akkor feloldom ezt az "eltűnést". Viszont szerintetek ráírjak vagy megvárjam amíg ő ír rám. Rettentően hiányzik, szerelmes vagyok belé.
2011. nov. 7. 21:43
 7/20 napietus ***** válasza:
írj neki nyugodtan, kérdezd meg, milyen volt a vendégség :)
2011. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 KaTriinn ***** válasza:
Miért tűnnél el? Mit oldana az meg? Ha két jó randi után csak ugy eltűnsz akkor annak nem sok esélye van. Mit fog gondolni szerinted? Azt hogy ez egy komolytalan pasi. És ha rákérdez hogy hol voltál, miért nem írtál, stb? Mit fogsz neki mondani? Nem volt neted? Nem volt időd? Ha valami hamis választ adsz neki, akkor az a "kapcsolat" már akkor elvan rontva! Ha már a legeslegelején hazudsz neki! Gondold át. Neked hogy esne, te mikre gondolnál és mit élnél át?!
2011. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ráírtam, de semi válasz nem érkezett. Egy órája írtam neki és most ment le msn ről, vagyis ment aludni. Lehet az a baj, hogy túlságosan is rágörcsölök, h találkozni szeretnék vele.
2011. nov. 7. 23:10
 10/20 napietus ***** válasza:
hát, az könnyen lehet...
2011. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!