Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötözködnek velem a csajok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötözködnek velem a csajok. Mi okból?

Figyelt kérdés
Új srác vagyok az osztályban mert most költöztünk ide.. És az osztályban a csajok szeretnek piszkálni.Pl hogy összefirkálják a füzetemet, a kezemet, van amelyik ütöget vagy kicsit oltogatnak... De nem bunkóznak csak ilyesmi dolgokat csinálnak.. Ez most azért mert tetszem nekik? vagy mert unatkoznak.. vagy mert útálnak.. Kinézetre sportos izmos vagyok! Csak most nem tudom hogy komolyan vegyem, vagy csak hülyülésnek..
2011. nov. 9. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Általános iskola alsóban szokták néha így kifejezni a fiúk, ha tetszik nekik egy lány:D

Nem tudom, miért csinálják, én mindenesetre nem így adnám valaki tudtára, hogy bejön.

2011. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 múltam :D 11. es vagyok
2011. nov. 9. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

hát figyejjé


amikor én középsuliba jártam mindig szivatott minden csaj, meg be-be szóltak néha ezt-azt. nem tudtam hova tenni. Aztán 12. év végén volt egy játék, ahol név nélkül fel kellett írni papírra, hogy ki mit gondol a másikról, és hát hagy ne mondjam rólam csupa jót írtak. jófej, kedves, aranyos, segítőkész, volt aki azt írta nem ismer :D


utólag kiderült hogy aki legjobban szivatott csajszi, neki kur*ára bejöttem, csak nem léptem sosem. nekem igazából nem volt az esetem. ám én is viszonylag izmos vagyok, magas, jóképű, szóval szerintem biztos hogy tetszel a csajoknak :)

így akarnak jelet küldeni hogy: Béla, nem látod hogy miért csináljuk mindezt? Nyomulj ránk :D

2011. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2011. nov. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!