Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mr. Busta Esztergomban lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr. Busta Esztergomban lakik még? Ha igen akkor szerintetek hol található meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen még egomba lakik :D én úgy tudom hogy a béke térnél. de sokat látom a hamburgeresnél :D
2011. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan?:D Én még sosem láttam basszus.. :D Nagyon szépen köszi a választ, sosem hittem volna h reagál majd rá valaki! :D Emm.. nem vagyok am Egomi, csak oda járok suliba. Melyik hamburgeresre gondolsz? A gyros a hamburgeres vagy az másik?:D
2011. nov. 11. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ott a szent istván uszodánál a zakival szemben van 2 hamurgeres .és én ott láttam őt sokszor. meg van neki mr. bustás kocsija is xd
2011. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaaa vágom, de azt se láttam még :D PPKE környékén nem láttad véletlen?:D
2011. nov. 11. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
mi az a ppke? xdd amúgy a kocsi az ilyen bikinis csajok vannak raja és úgy emlékszem az elejére van írva hogy mr.busta :D
2011. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaja, képen már láttam csak élőben nem még :D Pázmány péter katolikus egyetem :D ott van a koli is
2011. nov. 11. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
ja tudom xd hát én így tök őszintén nem tudom holvan az a kolesz xd van egy a szent erzsébetnél az az? o.O
2011. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majer István utca ha felfele sétálsz ott az alagút :D
2011. nov. 11. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekel a pontos címe? :)))) Bár nem vagyok rá felhatalmazva, hogy megadjam :)

Mindenesetre amekkora sztárnak hiszi magát, megérdemelné, hogy kiírjam ide :)))))))

Valamikor rendes srác volt....

2012. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát már láttam párszor Egomban, de tényleg nagyon nagy arca van.. ami egy részről érthető.. más részről szánalmas. :D Már nem is érdekel. de azért köszönöm!! :D :D
2012. máj. 7. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!