Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sms témákat javasoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sms témákat javasoltok? (szitu lent)

Figyelt kérdés
3 napja sms-ezek egy sráccal, aki egy barátnőm ismerőse, mi még nem találkozunk soha. Úgy indult az egész,h kb 2 héttel ezelőtt felhívtuk a barátnőmmel és rejtélyeskedtünk egy jót, mert nem mondtuk el neki,h kik vagyunk.S kedden volt a szülinapja, minek alkalmából sms-ben felköszöntöttem. S azóta irogatunk, úgy, h neki fogalma sincs, én ki vagyok, de azt mondja szeret velem beszélni és élvezi a szitut. Szeretém, h többet irogassunk, de nem tudom mit is írjak neki. Jó témák kellenének :)
2011. nov. 10. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgessetek a hüvelygombáról.
2011. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 obivan ***** válasza:

Ha ezen gondolkodnod kell és tanácsot kérni, akkor kár a sok sms-ért.

Ha majd automatikusan lenyomsz havi 6-800 sms-t, csak úgy, mert jó móka sms-ben dumálni, akkor az valami. Akkor viszont nem kell tanácsot kérned...

Tök jó a sztori - kár hogy nem velem nyomod - nagyon tetszik, de akkor nem tök mindegy miről van szó? Most lehet büntetlenül bátran leírni mindent - ki tudja mi lesz belőle - ez nagyon jó!!!! Légy bátor és írj neki bármit! Örülnék a beszámolódnak később (mondjuk 8 év múlva: már 3 gyerekünk van és minden olyan tuti vele) Hatalmas sztori lenne!

2011. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc zene, szórakozóhely

Kaja, film, színész, színésznő

Szerinte melyik jobb az első kerék hajtás vagy a hátsó (autónál), s miért?

Mit néz meg először egy lányon, miért?

Mire figyel saját magán legjobban, amikor elindul otthonról?

Boxer alsót hord vagy másat?

Mikor orálozták le először? S te mikor csináltad először szájjal.

Szereti-e ha lenyeli a lány és te szereted-e lenyelni.


Egy lényeg: kérdezz, beszéltesd, mert akkor visszakérdez és gördül a beszélgetés.

2011. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy hamarosan áttérünk az smsről telefonbeszélgetésre :D
2011. nov. 12. 11:23
 5/8 A kérdező kommentje:
elmondtam neki,h ki vagyok...sajnos már nem olyan izgi semmi...beszéltünk telefonon kb 40 percet...meg facen is,de mostmár kicsit bánom, h elmondtam neki
2011. nov. 14. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
honnan van meg a száma meg kiez? csak egy random srác? inkább találkozzatok mert pofára esel...tudod egyáltalán hogy hogy néz ki? meg ő tudja hogy te hogy? szerintem ezt így egy idő után úgyis megunja, pláne h fogalma sincs h ki vagy.
2011. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, bocs nem olvastam tovább...és még így is érdekled? jobb, hogy tudja hogy ki vagy. így legalább látod, hogy mennyire érdekled.
2011. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tudtam, hogy néz ki...csak ő nem tudta

nem találkozhatunk mert vagy 400 km-re lakunk egymástól

a napokban fog sztem kiderülni, hogy még érdekelni fogom-e

2011. nov. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!