Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goffy kérdése:

Önbizalom hiány ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Mindent próbáltam már... :/ semmi sem segít... szerintetek ezzel mit lehetne kezdeni? Olyan durván van ez nálam,hogy nem merek szórakozóhelyeken kezdeményezni,mert nem tartom magam egyáltalán helyesnek és tartok attól,hogy megalázva elutasít a lány.. :// ja,kisebbségi komplexusom is hatalmas..


17/F


2011. szept. 27. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

most ezt te tényleg komolyan gondoltad? :S

kívánom,hogy egyszer legyen ilyen szar érzésed!! biztos nem így gondolnád a dolgokat...

2011. szept. 27. 17:41
 3/10 anonim válasza:
100%

Szerintem próbáld végiggondolni, hogy mi okozza nálad az önbizalomhiányt. Például engem nagyon zavart a súlyfeleslegem és a pattanásain. (Azóta már mindkettőből rendesen adtam le, de még van hova fejlődni). Lehet, hogy téged zavar mondjuk a hajad, vagy nem tudom...ezt neked kell tudni. Ha megpróbálod leküzdeni ezeket a zavaró tényezőket és már ott tartasz, hogy csak fejben van meg az önbizalomhiány az ellen már tudatos 'személyiség' átformálással (azért ez így durva kifejezés csak nem tudom máshogy leírni)lehet tenni. A szórakozóhelyen való ismerkedésről csak annyit, hogy szerintem nem az igazi...

Remélem tudtam segíteni, amúgy ha akarsz egy kis ellenpéldát, nézz meg egy tehetségkutatót, ahova a sok nulla tehetségű ember önbizalomtól túltengve odamegy aztán beégeti magát egy ország előtt...ez se jó...de gondold el milyen jól érzik magukat mert megvannak róla győződve hogy milyen fantasztikusan tehetségesek.

2011. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én pálinkát javaslok
2011. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,a probléma okát tudom,tettem és teszek érte,de még mindig nem az igazi... (súlyfelesleg és pattanások) a pattanásaim kiütésszerűek... bőrgyógyászaton voltam,valami krémet írtak rá ami nem nagyon használt... :/ sőt... aztán most az arcomon is elkezdtek kijönni! :SS


Pálinka? Hidd el,az abszint jobb! De az is csak egy átmenteni,pár órás szakasz! :D

2011. szept. 27. 18:07
 6/10 Tajparaszt ***** válasza:
Mindenkinek vannak (valószínűleg) ilyen szar időszakai csak van aki összeszedi magát...nem rinyál hanem próbálkozik. Nekem tetszett a videó.
2011. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jaja abszint se rossz

jön a zöld tündérke

2011. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4éve próbálkozok és nem rinyálok... ilyen kommentárokból meg nem kérek... :S nem is értem minek válaszolnak az ilyenek... nem vagyok kíváncsi a véleményedre,se máséra aki így ír...


hozzám a piros tündérke jött :DDD

2011. szept. 27. 20:43
 9/10 Solarian ***** válasza:
Igen énis csak egy felest tudok ajánlani.
2011. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magad elfogadni és mindenki más elfogad, én is ezt tettem és bejött. Az is elég, ha akkor kezdeményezel ha látod, hogy tetszel a kiszemeltnek pl.: szemezés,rád mosolyog.. Egy mosolygós emberhez szívesebben mész oda, mint egy pesszimistához, tehát nézd a világot pozitívan.:) Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!