Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha "antiszociális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha "antiszociális" vagyok?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem a szó hétköznapi jelentésében. Nincsenek fóbiáim, nem utálom, és nem is félek a társaságtól; egyszerűen nincsen rá igényem. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem szeretek beszélgetni, vagy más emberrel lenni, csak éppen nem szeretek bulizni vagy nagy társaságban lenni.


21/F


2011. nov. 10. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2011. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
akkor nem antiszociális vagy csak "nemszociális" és nekem nem baj
2011. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, ha jól érzed magad így, ahogy vagy, akkor egyáltalán nem baj. Azért nem kell megváltoznod, mert a többség másképpen él. Valóban nem vagy antiszociális, semmilyen értelemben.
2011. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Találd meg azt az embert (csajt) akivel szívesen vagy együtt és probléma megoldva :)

20F

2011. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az neked baj, nem nekünk:D Egyébként régen én is ilyen voltam és most már nagyon hiányzik a társaság.
2011. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
kinek baj? nekem nem.
2011. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az nem antiszociális, és nincs vele gond.
2011. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gond, de majd megpróbálnék hasonló lányt találni, ha arra kerülne sor. Ezt csak azért mondom, mert a párom olyan mint te, én viszont egyáltalán nem, és elég sok vita van emiatt.

23L

2011. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Kis különbséggel. De elvagyok így. De nem baj ha ilyen vagy. Akit meg zavar az hülye. Előttem aki írt, hogy próbálj meg olyan társat keresni majd aki hasonló hozzád, mert ebből valóban sok vita lehet. Már én is tapasztaltam ezt.

L/22 :)

2011. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!