Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajok miért nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 07:07
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
57%
Mert ez a fiúk dolga.
2011. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
65%

azért, mert a régiek sem tették

tudod, ezt inkább mai fiúkkal kellett volna kiírnod...

2011. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 /Anita_'94/ ***** válasza:
63%
Én csak nem akarok. Nem ugyanaz...
2011. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
62%

Ja, aztán le vagyunk hordva, hogy túl könnyen kaphatók vagyunk.. -.-"

Egy férfi legyen férfi, és ne nyuszi, merjen kezdeményezni, ismerje a határokat, ennyi. Ennek ellenére mondjuk volt már, hogy én kezdeményeztem, mikor láttam egy fiún, hogy nagyon tetszem neki, csak fél. Viszont hangsúlyozom: FIÚ. Ez még olyan 16-17 éves korom körül volt.

2011. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 napietus ***** válasza:
42%
csatlakozom az előttem szólókhoz. annyira bírom ezt a "várjuk a sült galambot, hogy a szánba repüljön, de még a szánkat is lusták vagyunk kinyitni"-mentalitást. azért vagytok férfiak, hogy kezdeményezzetek.
2011. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
54%
Nektek meg aza dogltok, hogy mossatok, főzzetek, vasaljatok, mégis mindig ágáltok ellene...
2011. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 napietus ***** válasza:
49%
nem tudom, ki ágált, én nem. mondjuk vasalni nem én szoktam, de nem is a férjem (akkor már leégett volna a ház). a konyhámba meg be nem engedek senkit.
2011. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
62%
sztem a mai tini ribik nagyon is kezdeményezőek,mellesleg fiúk ha már ti nem kezdeményeztek legalább adjatok jelet a lányoknak hogy szabad a préda,amúgy érdekes a férfiaknak nincs problémájuk azzal,hogy felszedjenek egy nőt,az csak a tini fiukák baja akikből kihalt a romantika az udvariasság és a legfontosabb a szex,de közben nem tudják,hogy kell a lányokkal bánni,szóval kis csávók ne siránkozzatok ha nem tudtok ribin kívül mást felszedni,tegyetek érte 23F
2011. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

várjuk a sült galambot, hogy a szánba repüljön, de még a szánkat is lusták vagyunk kinyitni



A lányok is pontosan ezt teszik és tették mindig is:D:D:D

Úgyhogy pszt.

2011. nov. 11. 09:39
 10/58 napietus ***** válasza:
51%

ahogy mondod. ha női szerepbe bújtok, nem kelletek a nőknek, hiszen nekik férfi kell, nem egy másik nő. ez új?


válaszoló férfi kolléga egyébként jól leírta.

2011. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!