Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ciki csajok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ciki csajok férfi pénztáros előtt kifizetni a tampont, betétet?

Figyelt kérdés
Én majd el süllyedek. Erre a témára valahogy érzékeny vagyok.
2011. nov. 10. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
én nem vagyok csaj, de ugyan mérlenne ciki bárkinek, én aztán bármit megveszek. ha megkérsz veszek neked én tampont. senkinek semmi köze hogy miért veszem, de ha valaki be merne szólni érte olyan oltást kapna... miért nem vehetem mondjuk meg tesómnak vagy barátnőmnek, ha megmondja pontosan milyen kell? mitkell ezen parázni...
2011. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
áá én ezen már rég túlvagyok,abszolút nem ciki,amúgy ritkán találkozok férfi pénztárosokkal
2011. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jó neked. Itt van egy srác. Tuti mindig kifomo, és beveti minden vigyorát, gondolom érzi, hogy nekem kellemtlen és tesz rá egy lapáttal. Nekem ciki, piszok jóképű srác. :)
2011. nov. 10. 23:22
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
nem ciki, természetes.
2011. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi erővel WC-papírt venni is ciki, nem? Ne parázz ezen, nem érdekli őket, hogy mit veszel. Naponta ezer vásárló van, szerintem nem is nézik, mi az, csak lehúzzák a vonalkódot. :)
2011. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ti férfiak nem úgy élitek ezt meg, mint mi nők. :)


Nektek nem kellemetlen egy csini pénztáros csajnál óvszert kifizetni? MOndjuk az más jelegű dolog.

2011. nov. 10. 23:24
 7/29 A kérdező kommentje:
Még nekem is az lenne lehet, ha nem vigyorogna rám hülyén. :)
2011. nov. 10. 23:25
 8/29 Heckler ***** válasza:
95%
Naponta ezret elad, hidd el, keresztben lesz*rja. Azzal minden férfi tisztában van, hogy a nők menstruálnak, úgyhogy nagy meglepetést nem okozol neki.
2011. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Nektek nem kellemetlen egy csini pénztáros csajnál óvszert kifizetni?"

már miért lenne az? :D

2011. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
:) :)
2011. nov. 10. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!