Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha a baratom fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha a baratom fiatalabb tolem egy evvel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 21:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
szerintem nem ciki....miert lenne az? a mai vilagban ez mar nem meglepo. ha vele erzed jol magad, akkor az az egy ev nem szamit.
2009. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, a lényeg hogy szeressétek egymást és találkátok meg a közös hangot. Vannak érett gondolkodású fiatalok. Szerelemben nem számít a kor, akkorsem ha a lány javára történik :)
2009. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Ne menj vele utcára mert elkap a rendőr.
2009. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Szerintem nem... nekem is volt már 1 évvel fiatalabb barátom...

15/L

2009. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Micsoda kerdes,NE HARAGUDJ meg kerlek de h.lehet ilyent kerdezni,szerelemben nincs olyan h.ciki.Boldog akarsz lenni vagy azzal akarod tolteni az idod h.megfelelj masoknak.?!

Te valaszolj magadnak erre a kerdesre s aztan megtudod a valaszt h.mi fontosabb neked h.egyutt legyel azzal akit szeretsz vagy h.mit gondolnak masok...mit var el a tarsadalom.

2009. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én előző barátom 2 évvel volt fiatalabb nálam... És nem zavart senkit... És nem emiatt lett vége. :P


Egyáltalán NEM ciki! ;)

2009. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát néha fura érzés,hogy fiatalabb.Már csak,hogy ő 22 én meg 23.De még sosem voltam senkivel ilyan boldog:P

Meg szokták mondani,hogy egymáshoz öregedszenek a párok.:)Én már érzem,de inkább én fiatalodom.:P

2009. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha mindenki cikinek tartaná akkor otthagynád? Az lenne csak ciki.
2009. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ciki...
2009. máj. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki! A parom 2 evvel kissebb mint en 4 eve tokeletesen jol meg vagyunk, sokan nem is tudjak, hogy en vagyok a "nagyobb", csak a kozeli ismerosok. :))

Sot! Meg sokszor en erzem magam gyerekesebbnek.

32\L

2009. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!