Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál ha a párod (férfi) kopasz nőket nézegetne az interneten?

2011. nov. 11. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
honnan tudod egyáltalán hogy ezeket nézegeti? Kutatsz utána? és ezek valószínűleg rákos nők.......
2011. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
félre mondtam nem rákosak.. most hogy megnéztem jobban... de ha kutakodsz is nem szép dolog.. ha akarok akkor kérdezd meg... Veszítsd el a bizalmát.
2011. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meleg, és a férfiasabb lányokat szereti- én erre gondolnék, vagy egy fodrászra, aki engem is kopaszra nyír
2011. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem az előzményeket és ezeket találtam:

Valaki magyarázza el könyörgöm, hogy miért jó ilyet nézni? Fiúk! Ez izgató a számotokra?

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=N0yFV5gUXk4

http://www.youtube.com/watch?v=DEGV7VhDgtI

2011. nov. 11. 21:32
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

1. Azt, hogy atya ég, mostmár értem, hogy az orvosom miért kérte a múltkor a párom számát, és hogy miért olyan kedves velem mostanában a közvetlen környezetem.

2. Valakitől hallott erről a "fétisről" és puszta kíváncsiságból rákeresett.

3. Arra, hogy "Bakker, miért vonzom az ilyeneket?"

2011. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy merényletre készül ellened, éjjel le fogja vágni a hajad kopaszra amíg te alszol!!!!
2011. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De aztán meg látom, hogy a facebook-on is néz lányok fényképeit.
2011. nov. 11. 21:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kiröhögném. Majd rákérdeznék, hogy mégis miért nézeget kopasz nőket az interneten?! Ezért nem sértődhet meg. Ha igen, akkor meg hagyd a fenébe.


Te gondoltál valamit amikor megláttad, hogy ezeket nézegeti. Ne gondolkodj. Kérdezz rá! :)

2011. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

első vagyok..

MEGSÉRTED A SZEMÉLYI JOGAIT!!!!! miért nézegeted te a facebook-át meg az előzményeket??

2011. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg... te párod. Bár valószínűleg tetszenek neki, különben nem nézegetné. Van ilyen...
2011. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!