Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy "oda lent" ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy "oda lent" ne legyen "pattanásos" a borotválástól?!? LENT! 18/l

Figyelt kérdés
Csak borotva jöhet szóba...
2011. nov. 12. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg kell nyalogattatni picit... Esetleg kipróbálhatnád a borotvahabot is.
2011. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ne vágd olyan mélyen le a szőrt hagyj meg 2 mm-t :) bár akor minek borotválsz nem?


az is lehet gyógyír ha lasssan csinálod és megpróbálod nem megsérteni magad :) nekem bevált

2011. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam az jött be, hogy nem borotválom azonnal, amint egy kis "borosta" megjelenik, mert akkor kipattog, fáj, csúnya sebes lesz. El kell érnie egy bizonyos nagyságot a szőrnek, amikor már nem lesz ilyen hatással a borotválás.

Ha ez sem segít, akkor valóban szerezz be valamilyen borotváló gélt, habot, bármit, hátha attól jobb lesz. Esetleg szőrtelenítő krémet is használhatsz azokra a területekre, ami még kevésbé van közel az érzékeny területekhez.

2011. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazság szerint még csak egyszer borotváltam le ...tudom ciki 18 évesen de.ez van...és hogy Az ajkaknál hogy borotváljam???És most is megvan hagyva....
2011. nov. 12. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak a "divat" ezt sugallja. Gondolom szűz is vagy még. Az se ciki egyáltalán... Amíg nem élsz nemi életet, addig csak nyírd rövidre. 22F
2011. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is fel akartam tenni mostanság. használok borotvahabot, nem borotválom sűrűn és nem is rohanok közben, mégis kipattog és pattanásos lesz. szóval engem is érdekelne valami értelmes normális megoldás, mert nagyjából fél napig kellemes, utána meg elkezd viszketni meg fájni
2011. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szia! én is így voltam ezzel a dologgal... de megelégeltem, és nekem borotválás után a babák bőrére kifejlesztett testépoéó jött be.. próbéld ki remélem neked is segíteni fog
2011. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

12.03 vagyok, még talán annyit tudnék javasolni, hogy szerezz be egy jó borotvát. Több pengés, valamilyen "csíkkal" ellátott borotvát, ez is sokat számít. Én sokáig eldobhatót használtam (kb 190 ft volt 5 db), de az nekem is nagyon durván kikezdte a bőrömet.

Ezután vettem egy viszonylag olcsó, cserélhető pengés rendes (férfi) borotvát, illetve tusfürdővel borotválkozom mellé, így egész jó, ha hagyok időt hogy visszanőjön rendesen és nem azonnal esek neki megint amint kezd nőni. Emellett pedig én is testápolóval beszoktam utána kenni (persze érzékenyebb területeken nem), ez fontos hogy ne alkohol alapú legyen, bár egyesek arra esküdnek. :)

Az hogy az ajkaknál hogy tudod leborotválni, az attól függ neked merre nő pont ott a szőr, mindig növekedési iránnyal ellentétesen próbáld lehúzni, ami ezen a területen nem egyszerű, de majd előbb utóbb beleszoksz neked hogy áll kézre, hogy a legkönnyebb. A lényeg hogy vigyázz, nehogy megvágd magad! :)

2011. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
DM.be lehet kapni Depilan nevű krémet nekem nagyon bevált, zöld doboza van és szőrtelenítő (intim) + szőrtelenités utáni krém meg szivacs van benne, kb 2ezer Ft.
2011. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

ez az:)

2011. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!