Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne tudom elfogadni magam, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne tudom elfogadni magam, ez beteges?

Figyelt kérdés
21 éves, sőt lassan 22 leszek, de nem tudom elfogadni magam... mindeki szerint jól nézek ki, de szerintem nem. 160 cm vagok 65 kiló (kissé nagyon kövér.:S:S) göndör hajam van és szeplőim... szerintetek ez csúnya??
2011. nov. 12. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiú-e vagy lány-e vagy-e???


Figyelj én 165magas vagyok meg 54kg, és te eléggé túlsúlyos vagy szerintem őszintén megmondtama véleményen.

2011. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani
2011. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar a külsőd, akkor változtasd meg! Járj el edzeni, fogyókúrázz stb.. Amúgy szerintem nem az számít ki hány kiló! Egy ducibb nő is lehet szép! A kisugárzás a lényeg! De amíg nem fogadod el saját magad, addig ezzel is baj lesz! Úgyhogy tegyél azért, hogy jobban érezd magad!
2011. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nő vagyok, ha valaki képet szeretne akkor nézze meg www.rockerek.hu/Druanita
2011. nov. 18. 15:48
 5/9 Zacskósleves válasza:
találkozzunk és majd a választ megkapod akkor :D
2011. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kb. beléd is szerettem.
2011. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én elfogadnálak. Örökbe is akár. :)
2011. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tevetke ***** válasza:

Szerintem szép vagy! És ami a lényeg K*RVA JÓ A HÍMZÉSES INGED!!!!

23/n

2012. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nőt lehetne belőled faragni, ha tudnád, hogy mi áll jól. :)
2012. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!