Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni ezt?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Lehet rossz a témakör, de igazából nem tudtam, hogy hova írjam.

6.ig szerettek a fiúk, és nem érdekelt mások véleménye sem. Szépnek tartottam magamat, volt egy egészséges önbizalmam. Aztán, ahogyan mindenki nőtt fel, nőiesedett, én egyre csúnyábbnak láttam magamat, és nem "nőiesnek". Nyakig bevoltam gombolva, garbókat hordtam, megjegyzéseket tettek a hajamra, az önbizalmam elment. AZtán ugye elkezdtek megtetszeni a fiúk. MIndig úgy vettem észre, hogy eleinte nagyon figyeltek, aztá ahogy egyre többet láthattak, már nem tetszettem nekik annyira. VAlószínűleg látták rajta az önbizalomhiányt. Namost sok minden ért, ami miatt elkezdtem járni pszichológushoz. Éppen a párkapcsolatokról beszéltünk, és arról, hogy nekem minden fiú megtetszik aki szinte rámnéz.

Azt mondta, hogy nem fogadom el a belőlem kifakadó szexualitásomat. Zavar ha néznek, ha mondjuk apa rámnéz, nem tudok az emberek szemébe nézni, zavar ha végignéznek.

ELmondta barátnőnek mit mondott a doki és egyetért vele.

Én sose éreztem magamat olyannak mint a többi lány/Nő hiába öltözködöm ugyanúgy, valahogy indig gyerekesnek nézek ki. MIndig azt mondják rám, hogy aranyos. Fehérneműt-ilyen dolgokat nem merek egyedül venni, és barátnőknek se merek szóni. Azt mondta a doki hogy ez ind ebből adódik. Hogy tudnám akkor elfogadni? MIndig elutasítottam azokat akik tetszettek nekem, és ez olyan rossz. Pedig vágyom egy kapcsolatra, de nem engedek magamhoz testileg olyan közel embereket. Most akkor hogyan tudnám elfogadni a "szexualitásomat" vagy mimet?:DKicsit még zavaros nekem de a doki valahogy így fejezte ki magát.


2011. okt. 15. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az undercover pedofilok szeretik a kislányos kinézetű 14 évnél idősebb nőket.
2011. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiskorodbeli trauma?
2011. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Igazából nem volt semmi ilyesmi. 6.-os koromig minden nagyon jól ment. CSak igazából a legnagyobb bajj, hogy kellenének nőies dolgok, stb. és már sírok csak hogy ne kelljen bemenni a boltba. Anyával nem tudok vásárolni menni, apának meg ezt nem mondhatom mert már mégis nagy vagyok, és barátnőknek se tudom elmondani mert gondot jelent. Konkrétan szorongok emiatt itthon. EGyedül semelyik boltba se merek menni de ez már más tészta:(
2011. okt. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!