Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy utcán/távol otthontól rátokjött a wc-zhetnék és nem tudtatok valahova bekérezkedni? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Rám egyszer a buszon jött rám a hasmenés. Pillanatokon mult, hogy leszállás után be tudtam rohanni két parkoló kocsi közé egy fa tövébe. 15/l


Kort meg nemet is!


2011. nov. 12. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezidáig mindig kibírtam hazáig:D 22F
2011. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
No, hamar meg fognak jelenni az análtágítós homárok a pelenkás történeteikkel.
2011. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen behaltam :DD XD
2011. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
:D::D:D:D
2011. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de esküszöm ez a legrosszabb rémálmom!!!!XD
2011. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is voltam így. 30 percig tartogattam pedig hasmenésem volt, és a közelben nincs egy nyilvános w sem. Beugortam egy bokorba és ott könnyítettem magamon (szégyen ide- szégyen oda).


22/L

2011. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 atilis ***** válasza:
78%
Egyszer tartani kellene egy bereccsintős party-t ezek emlékére.
2011. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

én egyszer kocsmázás után egy árokban álltam meg és a rendőrök megálltak mellettem kiszálltak és megkérdezték miben segíthetnek :D

szerencsém volt hogy már késő este volt :D


18/F

2011. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
én késő esti buszon ültem haverommal és rámjött a brunyálhatnék mert megittunk vagy 3 liter sört nemrég. És mivel a buszról nem tudtunk ovlna leszállni, ezért úgy könnyítettünk magunkon, hogy a nagy literes Cobra energiaitalos flakont telebrunyáltam a hátsó ülésen. Aztán ki akartuk dobni az ablakon de rám szól a sofőr h inkább adjam oda mert tilos kidobálni az üveget az ablakon. elvette és lerakta maga mellé, én meg a röhögéstől elcsukló hangon fohászkodtam, hogy ne legyen szomjas...
2011. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Már a suliban éreztem, h nagyon kell, de nem mentem el, mer gondoltam kibírom hazáig. Hiba volt. Tapasztaltátok már, h ahogy közeledtek a kéróhoz egyre dúrvább? A tudatalattink biztos érezteti a testünkkel, h "mindjárt célba érsz tesó, felesleges már ennyire erősen tartogatnod", ezért egyre nehezebb visszatartani. Nálam dettó ez volt a helyzet. Iszonyatosan kellet f*snom, ennyire dúrva kűzdelemben még soha nem volt részem. Kapu elé értem remegő kézzel nagy nehezen berakom a kulcsot a zárba, bezúdulok. És akkor elértem a holtpontra... Úgy éreztem nem bírom ki a második emeletig. Tántorogtam fel alá kétségbesetten, h bent tartsam, aztán hirtelen ötlettől vezérelve hátra rohantam az udvarra, gondoltam majd a tuja tövébe sz*rok, de láttam, h a szomszédasszony az ablabon kinézve sasol. A k*rva életbe! Visszarohantam a kapuhoz és megtörtént a csoda: enyhült. Király, na spuri felfele. Nem volt hosszú életű csoda, az első emeleten jártam és olyan aggresszívan tört rám az inger, mint egy zsírfolt. Felkűzdöttem magam az ajtóhoz, kinyitotttam ott voltam az előszobában, anyám a konyhából kinézve mered rám. A budiajtó 5 méterre volt, de egyszerűen nem bírtam tovább. A gatyám félig letolva lef*stam a PVC parkettát meg a gatyámat.

Szögezzük le: ez a történet szóról szóra igaz, annak ellenére, h mulatságosan hangozhat. 10-11 éves lehettem és ez volt talán a legszörnyűűbb élményem. Így visszagondolva ma már csak mosolygok az eseten, de remélem soha többé nem tör rám ennyire az inger...

2011. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!