Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy utcán/távol otthontól rátokjött a wc-zhetnék és nem tudtatok valahova bekérezkedni? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Rám egyszer a buszon jött rám a hasmenés. Pillanatokon mult, hogy leszállás után be tudtam rohanni két parkoló kocsi közé egy fa tövébe. 15/l


Kort meg nemet is!


2011. nov. 12. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

én nem avgyok f¤st¤s, de minden tiszteletem nektek


favorit: "én meg ott ültem a háborgó fostengerrel a hátsó felemben.+

2012. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát ezen nagyon jókat nevettem!!!!!! :D köszönöm hogy feldobtátok az estét :D
2012. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nah ez nagyon nagy volt! azt hittem en sem fogom kibirni a Wcig!
2012. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer nyaralni voltam egy - nem nevezem meg melyik- külföldi országban. Busszal durván 14 óra az út + akkoriban 2-3 óra határ ellenőrzés. 13 voltam talán és utolsó este csirkét ettem. Mint kiderült ebben az országban nem kellett volna erőltetni ezt a csirke dolgot. Ételmérgezést kaptam, mely eleinte folyamatos hasmenéssel járt.


Az út elején nem volt gond mert volt óránként megálló, azokat még túléltem. De az első pár óra után lett kritikus a helyzet, mert nem volt megálló a buszon volt WC, de inkább csak dísznek. Szóval már kb 12 órája gyomor görcsökkel, izzadással küzdve túl vagyunk a határon jött volna egy benzinkút megálló, de a gyomrom úgy döntött a gatyámban jobb helye van a cuccnak. Szóval a turista buszon ülök össze csinálva magam az 50 ember között.


De cseles voltam és nem jöttek rá, hogy én voltam! :D

2012. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Munkába mentem, és a buszon már éreztem, hogy baj van. Leszálltam a buszról, sietősre fogtam, hogy majd a munkahelyen kirakom. Sietek egyre jobban, közben köszöngetek jobbra balra, már bent vagyok az épületben, már ben a wc-ben, amikor telereccsentettem a gatyámat. Lelöktem a nadrágomat, hogy ne legyen fosos, a gatyámat óvatosan leengedtem, bele egy nejlonba, aztán még egy kis megkönnyebbülés, tisztálkodás, a nejlonzacsi száját bekötöttem, beraktam a táskába, irány aziroda. Ott meg jól lebaxtak, hogy elkéstem. Ebédszünetben megszabadultam a zacskótól gatyával, fossal, kidobtam az udvari kukába.
2012. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Szia en fiu vok es 13 eves volt mar ilyen sot az iskola idoben 3 bol egyszer kell wc re mennem azt nem engednek ki mindig. Van egy homeopatias gyogyszer.Nyilvan mivel streszeltel h most mit csinalsz a buszon igy csak megjobban kelll ez a homepatia eg megnyuktat es vissza engedi a szepen figalmazva cuccot igy akar ugy is tutsz normalisan wc zni hogy nem kell a bokor tovebe
2016. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Borzasztó kellemetlen tud lenni, de bent lehet tartani. Én 2 órás vizsgát írtam így. Végig hasmenésem volt.
2017. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!