Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/lányok! Tényleg igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok! Tényleg igaz az, hogy kb 70%-otoknak bejönnek a rendőrök? Miét? Akkor is bejönne az illető, ha nem lenne hivatásos személy?

Figyelt kérdés
Kort is :D
2011. nov. 13. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bejönnek, de inkább a tűzoltók és a katonák vonzanak :)


19/L

2011. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az állatorvosok főleg:)

Imádom a fehér köpenyt és számomra csodálatos az, ha valaki állatokon segít (én nagyon szeretem, legyen szó bármilyen állatról).

Szóval ha jó állatorvos és tényleg szereti az állatokat, akkor imádnám.

Ha viszont nem ért hozzá és nem is szereti őket, csak nem volt jobb ötlete pályaválasztásnál, akkor elmehet a fenébe.

2011. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

30 % vagyok.


19L

2011. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mert az egyenruha hatalom, a hatalmat meg szeressük mi nők...mmint ha egy férfinek van...
2011. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen jellegu perverziom :-) nekem a hosszuhaju pasik jonnek be ... 27/L
2011. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!