Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a nők terén mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a nők terén mindig túl alacsonyra teszi az igényeit és emiatt nincsen soha jó csaja, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A barátom, aki 18 éves, szóval az a baj vele hogy ha csajozik akkor abszolút nem arra megy hogy szép, igényes, jó csaj legyen neki, hanem arra, hogy lány legyen és kész semmi más igénye nincsen szinte! Éppen ezért, a majdnem egy évig tartó kapcsolata sem volt jó neki, mivel csak szenvedett benne a nő miatt! És még MINDIG nem az a célja hogy a lehető legjobb nőt megszerezze, ellenkezőleg, majdhogynem nem is foglalkozik ezzel! Mit tehetnék érte?
2011. nov. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél...neki lehet azok a csajok jönnek be éppenséggel....mi közöd van hozzá amúgy is?nem értem...
2011. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te a saját csajaiddal foglalkozz tesó. Ha neki ez jön be akkor mi van? A görényfejű lányoktól nem kap visszautasítást. Ennyi.
2011. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki válogat, az nem b@szik és ezt ő is tudja! Szerintem vagy keríts neki jó nőt, vagy hagyd őt élni!
2011. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is egy átlagos, semmi extra csajnak tartom magamat. Nem hinném hogy ronda vagyok, de a párom ezerszer jobbat is megkaphatna ha csak a külső jegyeket figyeljük, neki még is én kellettem/kellek, nekem pedig ő. Ezen egyelőre nem fog semmi változtatni, az sem ha ezren rondáznak le, vagy 5 bombázó típusú kiscsajszi mászik rá... Én spec. hálát adok az égnek, hogy léteznek még olyan srácok, akik a belső értékeket is figyelembe veszik és nem a divatmajmok után rohannak...

Neked miért fáj az, hogy a barátod nem top 10-es csajjal jár? Neked pont hogy el kéne fogadnod a párjait úgy ahogy vannak és együtt örülni a barátoddal, amiért ő boldog!! Az ég világon SEMMIT ne tegyél érte, hiszen ő nyilván így érzi jól magát!

2011. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazat kel adnom nektek!
2011. nov. 13. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen jól teszi hogy nem válogat...neki legalább jut a farkára pi.na nem úgy mint neked aki csak otthon álmodozik és veri a farkát...neki legalább van hova dugni és nem a kezével kell szórakoznia...inkább dugok egy kevésbé jó csajjal mint hogy otthon álmodozzak és várjam a tökéletest és minden nap a farkamat kelljen vernem...
2011. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!