Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mért jó ilyen hülyén alacsonyr...

Mért jó ilyen hülyén alacsonyra állítani a nyerget?

Figyelt kérdés

Láttam ma egy biciklist. Olyan extrém alacsonyra volt állítva a nyerge, hogy csak alig 5-10cm-rel volt magasabban a hátsó keréknél. Ahogy tekert a térdei olyan magasra emelkedtek, hogy olyan érzésem volt, hogy mindjárt állon rúgja magát.

Ez így mért jó? Már láttam máskor is hasonlót.


2011. máj. 5. 18:49
 1/8 anonim válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok!!!! Amúgy sztem csak simán RAJ!
2011. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
talán BMX-es (biciklis sport, nagyon menő a fiúk körében), náluk van alacsonyra állítva a nyereg, hogy tudjanak mindenféle "mutatványokat" csinálni.
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem BMX volt, de ahhoz hasonló volt a váz geometriája. Olyan lapított volt. És olyan 15-16 éves forma fiú volt. Akkor lehet, hogy ezért...
2011. máj. 5. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom triálos volt, azért van alacsonyabban, mert leugrásnál nagyon berogyik a térde és ha magasan lenne az ülés, tökön ütné. Emellett könnyebb forgatni a bringát magad alatt így. Valószínűleg a nyeregcső is rövidre van vágva súlycsökkentés címén, így nagyon ki sem tudná húzni.
2011. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, valószínű. Nem nagyon vagyok otthon ebben a témában, de most hogy rákerestem erre a triálra, tényleg olyan volt.
2011. máj. 6. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

már bocsi de ha triálos volt akkor egyáltalán nics is ülés a biciklin és nincs lehetőség ülést rakni rá tehát az nem triálos volt

vagy vett egy bicajt és ő megcsinálta ugy hogy triálos legyen

amugy a dh sok is elég alacsonyan tartják az ülést

2011. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már bocsi, de attól még, hogy az utóbbi években ismerkedtél meg a triállal, amikor valóban már nem készültek olyan triál vázak, amiken nyereg használható, egy jó 5 éve még készültek. Sőt, kb. 10 éve csak olyanok voltak, maximum házilag flexelték le az emberek a váz nyúlványát.
2011. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és szerinted ki használ a triálosok közül 5-6éves bicajt

egy triálos haverom nak kb 2-3havonta lecserélődik a bicaja nemhogy 5évente

viszont igazad volt modt ismerkedtem meg vele kb 3-4éve

2011. máj. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!