Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csunya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csunya vagyok?

Figyelt kérdés
kepet is teszek ha megmondja valaki hogy hogy kell
2011. nov. 13. 11:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
53%
Ez szép?????!!!x"D Ahányszor ránézek erre a képre összefosom magam a nevetéstől!X"D Ez nagyon jó!X"D Nagyon fiús az arcod nagy az orrod és gáz a szemöldököd!A szemedről és a szádról ne is beszéljünk! X"D Bocs ezt nem bántásnak akartam de én is nagyon csúnyának látom magamat de most hogy rád ennyien azt mondták hogy szép vagy...Most már nőt az önbeszülésem! x"D Köszönöm!
2012. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
*önbecsülésem
2012. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
szerintem sem vagy szép... bocsi
2012. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
nekem tetszel :)
2012. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!