Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ma olyan lány, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ma olyan lány, aki még igényli mindezt, akinek ez kell?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy van-e ma még olyan lány, akinek az kell, hogy a barátja megdicsérje például a ruháját, hogy milyen csinos, jól áll neki, a haját, a szemeit, egyszóval tudtára adja, hogy szépnek találja. Én még ezt a régi iskolát képviselem, ahol még így megy az udvarlás és úgy érzem, hogy a mai lányok (a korosztályom!) már abszolút nem ezt várja el, hanem csak azt, hogy legyen kocsi meg pénz... Szóval vannak ma még olyan lányok, akik ezt igénylik???
2011. nov. 13. 12:46
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejtettem: 24F
2011. nov. 13. 12:47
 2/45 anonim ***** válasza:
94%

A feleségem is igényli. Magyarul vannak.

F/20

2011. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

Van.

17/L

2011. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
24%
Minden lány ezt kívánja, hogy megdicsérd a haját, a ruháját stb... csak nem szavakat vár, hanem pénzt...
2011. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%
Nekem pl. rosszul esne ha nem dicsérne a párom. Én ezt igénylem, persze ez kölcsönös is. Minden lány szereti hallani ha dicsérik. :) 17/L
2011. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor ezek szerint eddig Te rossz lányokkal találkoztál! Nem mindnek a kocsi meg a pénz kell. Ne általánosíts! Szerintem amúgy minden nő szereti, ha dícsérik külsőleg és belsőleg is. 24/L
2011. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Én igénylem, de egy olyannal nem tudnék mit kezdeni, akinek semmi egzisztenciája nincs és esetleg rajtam szeretne élősködni. Én úgy gondolom, hogy az a jó, ha a lánynak és a fiúnak is van mit felmutatnia, vagy legalábbis közösek a tervek, hogy elérjék azt, amit szeretnének. Nem azt mondom, hogy a fiú pénzeljen, de ne nekem kelljen már fizetnem az ő kiadásait is.

22/N

2011. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen, az se, aki ezt állítja.
2011. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
47%
Vannak, de egyre kevesebben. Úgyhogy jobb lesz, ha a kornak megfelelő elvárásokhoz igazodunk mi is... 22F
2011. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Vannak...

Én például igénylem, és kifejezetten idegesít ha valaki úgy akar nekem udvarolni hogy felvág az anyagi helyzetével... Persze igaza van az egyik válaszolónak hogy túlzásba nem kell esni, szóval ne én fizessek már helyette, de a mai pasik nem tudnak IGAZÁN udvarolni egy lánynak... (tisztelet az egyre ritkább kivételnek)

21/L

2011. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!