Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek egy ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Középmagas, hosszú fekete hajú, szép arcú de erősen festi magát, van rajta mit fogni, de nem kövér, a feneke és csípője kicsit nagyobb, vékony a dereka. Sokat foglalkozik magával, szeret öltözködni, sminkelni és mindent ami még ide tartozik.

Vicces, nyitott, viszont nem beszél magáról és az életéről, van önbizalma, szeret bulizni és pasizni. Kicsit beképzelt, néha többre tartja magát másoknál, de ez nem olyan súlyos. Nincs sok barátja, inkább művészlélek, szeret énekelni és táncolni. Kicsit lusta és legtöbbször nehezen érti meg magát az emberekkel.


2011. nov. 12. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Álmaim nője.
2011. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 atilis ***** válasza:
Gratulálok a kérdéshez.
2011. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Teó, te vagy az?
2011. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Miért gratulálsz?


Nem vagyok Teó :D

2011. nov. 12. 21:53
 5/19 anonim ***** válasza:
nem, mert hülyéket kérdez..
2011. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam.
2011. nov. 12. 21:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Te még magaddal is képes vagy összeveszni a tükör előtt! Legalábbis abból amit írtál!
2011. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A második bekezdés miatt nem. Nem mintha bármi probléma lenne ezekkel, csak én nem ilyen vagyok, meg önbizalmam sincs, úgyhogy nem hiszem, hogy jól kijönnék
2011. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
egy beképzelt ribanc vagy. ahejett h barátokat szereznél itt irogatsz. mi van azt hitted most mindenkit elcsábittasz te lufnya. művészlélek büdös f@szt. egy ócska csicska vagy...
2011. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!