Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok megelégedve a külsőmmel, tudom hogy senki sincs megelégedve a saját külsejével. A véleményetek érdekelne hogy ha 1 pasi nem néz ki olyan jól, de pl jól öltözködik, vicces stb. akkor az azért javít a helyzeten?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve a külsőmmel,tudom hogy senki sincs megelégedve a saját külsejével.A véleményetek érdekelne hogy ha 1 pasi nem néz ki olyan jól, de pl jól öltözködik,vicces stb... akkor az azért javít a helyzeten?

Mármint ahogy a körülötte élő lányok hozzáállása.


U.i.1:Nem vagyok kíváncsi azokra a válaszokra, ahol legórnak!

U.i.2:Köszönöm előre is az ÉRTELMESválaszokat!!ű

16/F


2009. máj. 9. 14:59
 1/5 anonim válasza:
100%
A ruha sokat dob az emberen, ha valakinek jó ízlése van. Nem kell Johnny Depp sármával rendelkezni mindenkinek. A legfontosabb az igényesség. Hiába van egy szép lány, vagy egy pasi, aki ha igénytelenül öltözködik, máris csak egy szürke egér a tömegben. És a humor nagyon fontos, sokan akik, kevésbé jól néznek ki, de jó beszélőkéjük van, és vidám, vicces természet, leveszi az embert a lábáról.
2009. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én elégedett vagyok a külsőmmel. :) Bár tény, hogy néhány évembe telt, mire elhittem, hogy nem az anorexiás csajok a szépek. :)


Egyébként pedig nagyon változó, hogy ki mit tart szépnek. Nekem pl. egy selyemfiú nem jön be, és alapvető, hogy legyen humorérzéke. A külső csak annyiban fontos, hogy legyen ápolt, mosdjon rendesen, és ne akarja elnyomni a természetes testszagát (itt nem a kétnapos izzadtságra gondolok), hanem csak diszkrét illatokat használjon. Bár én hozzád képest vén vagyok... :)


Jótanács kéretlenül: ha a lány a külsődnek túl nagy jelentőséget tulajdonít, akkor azzal hosszú távra ne tervezz. Fontos a külső, főleg a ti korotokban, de csak azért párt választani, mert jól néz ki... Hát ciki. :)

28/l

2009. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, hogy konkrétan mivel/mikkel vagy elégedetlen magadon és így talán többet lehetne mondani azzal kapcsolatban, hogy az miként javítható vagy mivel/mikkel ellensúlyozható.
2009. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első a kisugárzás, ami valóban pozitív hozzáállás kérdése. De azért az sem árt, ha az ember igényes a külsejére, és azért a sörhasát kordában, az izmait pedig karban tartja, lehetőség szerint.
2009. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!