Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Vicces dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Vicces dolog egy herélt pasi?

Figyelt kérdés
És randizni vele?nevetnétek rajta amikor kiherélik?xd
2010. máj. 26. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem nevetnék,és nem vicces

randi még oké

2010. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem téged érint az ügy, azért érdekel

Eunuch

2010. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
-.-"
2010. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy szavaljon el egy jó hosszú verset aztán elküldeném szopránnak az operaházba.
2010. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vicces. Szomorú.
2010. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem semmi vicces nincs benne, főleg, mert valószínűleg egy betegség miatt távolítják el a heréit
2010. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eleve nem randizna senkivel, ugyanis nem érdekelnék a nők. Amúgy meg miért lenne vicces ahogy kiherélik? Komolyan a vígjátékokban sem tudtam megérteni miért vicces ha egy férfi a golyójára kap egyet. Egyrészt aki nem próbálta az nem tudja milyen fájdalmas. Meg terméketlenséget okozhat. Amúgy kb annyira vicces mint amikor végignézed ahogy valakinek a szemét kiszúrják.
2010. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kiherélésben nincs semmi nagy poén.

gyolóstalálat meg teljesen más poén, mint a szemkiszúrás.. ahogy az is mikor a Beverlyhills'i Ninjában a sültkrumplit behajítja a csaj melle közé

2010. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben nincsen semmi vicces. Sőt, mivel én alapvetően mindig mindenkit komolyan veszek, engem el is keserítene, hogy bárhogyan is alakul de soha nem lehet gyereke... Valahogy... Nem teljes értékű férfi. sajnálom :(
2010. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a hét poénja
2010. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!