Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kipróbálnátok a glory...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok a glory holet?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok, ki van ott (valaki akinek örülnétek), de ő nem? Vagy úgy, hogy nem is tudnátok?
2011. nov. 13. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam...:D
2011. nov. 19. 22:30
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem volt még ilyenben részem, és nem is lesz, nekem a látvány fontos:D
2011. nov. 19. 22:31
 13/15 anonim ***** válasza:

11-17 11:11


Szerintem ti, lányok kezditek túlzásba vinni ezt a nemi egyenjogúságos témát. Vegyétek tudomásul, hogy a glory hole fiúknak készült. A lányok csak szopni járhatnak egy ilyenbe. Punktum. :P


De a viccet félretéve én még a leírásod alapján sem igazán tudom elképzelni.

- Egyrészt nem tudsz megfelelő pozíciót találni hozzá. Földbe vájt lyukak esetén alulról nem fér hozzá a másik fél, mivel a lyuk nála a plafonon lenne. Oldalsó falon lévő lyuk esetén meg egyszerűen nem tudod odatartani a puncidat se szemből, se hátulról, hogy kényeztessék.

- Másrészt pedig még mindig az a problémám, amit már korábban írtam. Egy pénisz, ami átlagosan 15-16 centi, könnyedén átér a falba vájt lyukon. A nyelvedet viszont, amit csak 1-2 centire tudsz kinyújtani a szádból, nem tudod átdugni, nem érsz el vele a túlsó oldalig, mivel a fal maga is van legalább néhány centi vastag.

Szóval ki kell ábrándítsalak, de a női glory hole egyszerűen nem működőképes ötlet. :P

2011. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én el tudom képzelni, hogy nem sima lyukban van a csaj, hanem valamivel le van fedve és csak a puncija látszik ki.
2011. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nincs fantáziátok XD


lehet egy olyan "doboz" is, aminek kb. olyan a kialakítása, mint a pottyantós budié XD , épp akkora, h egy ember elférjen benne

2011. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!