Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a pasik odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik odamenni ahhoz a lányhoz aki nagyon tetszik nekik vagy miért nehéz ezt beismerniük?

Figyelt kérdés
3 hónapja van ez lassan, hogy látom rajta h bejövök neki eddig barátok voltunk.. de most már ide sem jön beszélgetni. nem mer avgy nem tudom mi lett, de mindig néz amikor meg oda megyek akkor zavarban van. MIT TEGYEK?
2011. nov. 14. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, négyszemközt.
2011. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert félnek az elutasítástól, és gondolom azért van zavarban, mert fogalma sincs, hogy mit lépjen.

Segíts neki, próbáld meg ellazítani, beszélgetni, éreztesd vele, hogy tetszik neked. Vagy a legegyszerűbb, ha megkérdezed, hogy mi a baja veled, mért távolságtartó. Lehet akkor lesz mersze elmondani, mert érzi, hogy érdekel téged.


27/n

2011. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ööö...ne kussolj a sarokban hanem menj oda te hozzá!!!!Esetleg nem gondolod ,hogy ez jó ötlet?Tudod már nem feltétlenül kell nekünk kezdeményezni.

Ha meg osztálytárs és elcseszi(ez volt velem is),mert nem jön be neked akkor meg lehet ,hogy az egész osztály előtt égni fog.

2011. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj oda te hozzá, máskülönben sosem fog lépni!


Én is ilyen fiú vagyok sajnos. Tetszettem a lánynak nem léptem és másé lett, ennyi. :/

2011. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez a fiú nem félénk, hanem nagyon nagyszájú beszólogatós. velem sem mindig bátortalan
2011. nov. 14. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy "beszólogatós" nem jelent semmit. Valszeg csak palástolni akarja, a félénkségét, és esetleges gyengeségeit. Nem kell a látszatnak bedőlni. :)


27/n

2011. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a csajok miért félnek odamenni?
2011. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!