Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jut eszembe semmi téma, akkor mivel érdemes odamenni egy lányhoz ha még sohasem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Megmerném tenni, csakhát mondani is kellene valamit. nem igazán tartom jó ötletnek, hogy azonnal a közepébe vágni. ti hogy szoktátok ha épp semmi nem jut eszetekbe? először jó lenne megismerni a csajt...
2011. okt. 19. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
de szép nagy melled van, megfoghatom?
2011. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenki ezzel a hülyeséggel jön, hogy nem jut eszébe semmi. Ne bújj e mögé. Te is tudod, hogy nem ez a baj.
2011. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor mi a baj?
2011. okt. 19. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Például az, hogy nincs önbizalmad, és attól félsz, hogy hülyeségnek gondolja majd, amit mondasz. Ezért inkább nem mondasz semmit, és ráfogod, hogy nem jutott eszedbe semmi. Ha valaki tovább firtatná, akkor meg mögé írnád zárójelben, hogy értelmes. Pedig ez nagy marhaság. Az a lány talán éppen amiatt fog beléd szeretni, mert elmondod neki a sok "hülyeségedet" is.
2011. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hmm. részben valóban igazad van. bár ez függ a lánytól is szerintem, hogy hogyan veszi a dolgot. mert ha "passzív" csajról van szó , akkor az Istenért se fogok tudni vele kommunikálni, ha viszont jól lehet vele beszélgetni, akkor meg minden ok. Csak ha nincs konkrét helyzet beszélgetésre ezt nem tudom meg, és így 50-50 az esély. Csak ez az, ami engem gátol, szeretek biztosra menni...
2011. okt. 19. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van. 1. Azért passzív, mert nem csípi a búrádat. Ezzel kár foglalkozni, mondhatsz neki bármit, akár a relativitáselméletet is felmondhatod neki, nem változik semmi. 2. Azért passzív, mert ugyanazt gondolja, amit te. Ha beszélsz vele, akkor feloldod a gátlásait, és nem lesz passzív. Valakinek el kell kezdeni, és hát kinek is lenne ez a dolga?
2011. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát, nálam nincs olyan, hogy ez valakinek is a "dolga" lenne...Nyilván aki akar valamit a másiktól...ezesetben ez én vagyok. Igen, pont erre a 2 lehetőségre gondoltam én is. De ezt még nem tudhatom, hogy passzív lenne a konkrét lány. Majd okoskodok valamit.


amúgy te gondolom lány vagy. ha hozzád odamenne valaki csak úgy hogy megakar ismerni hogyviszonyulnál hozzá? vegyük mindkét esetet-ha tetszik és ha nem tetszik?

2011. okt. 19. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány. :) 27/F vagyok, és eléggé konzervatív gondolkodású ezen a téren, azaz szerintem a férfi dolga a kezdeményezés. Ha a nő akar valamit, akkor használja a saját kis cseles eszközeit. Éppen ezért én speciel hülyét kapnék, ha leszólítanának, de ez nem releváns a te szemszögedből.


De szerintem akad itt lány is, aki tud válaszolni a legutóbbi kérdésedre.

2011. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánat :D
2011. okt. 19. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!