Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek biszex vagyok?

Figyelt kérdés
vonzódom a fiúkhoz..de a lányokhoz jobban..már régebben is gondoltam, h biszex vok...de azt gondoltam, h ez csak ien fellángolás..meg barátnőm mondta, h nem kell izgulnom, ez minden tininél igy van..de nem múlt el..egy csaj számomra sokkal vonzóbb tud lenni, mint egy pasi...most van 1 lány, akibe belezúgtam..de nem merném neki megmondani..szüleim pedig erősen vallásosak...és ha elmondanám nekik...mit csinálnának velem?..meg mások azt gondolják rólam, h szerény vagyok, meg ienek..és am ha pasival smárolok, nem érzek semmit..de mikor lánnyal..:)) sokkal jobb.....bár sztetek van esély arra, h el fog múlni ez az érzés? köszi előre a válaszokat.

2011. nov. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Kereszthalál? Jó. Menj végig a folyosón, fordulj balra, fogj egy keresztet. Kövi!
2011. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt könnyű,de értelmeztem a kérdésed(kérlek tanulj meg írni,mielőtt idejössz),a szexuális hovatartozásodat meg talán majd felnőttkorodban ráérsz megkeresni.
2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
háát dárga sajnálom, ha nkd nem felem meg ez az irásmód...ellenőriztem, nem találtam benne hibát..ha a röviditésekel van bajod, sajnálom...ez már a 21. század
2011. nov. 14. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Nézd kicsi lány.Nem emlékszem mikor őriztünk együtt disznót,én neked nem vagyok drága.Magasról teszek a rövidítéseidre,az írásjelek teljes hiányára,ez legyen a magyartanárod gondja.És ha ez a 21. század,tőlem akár apáddal is csinálhatod,nem izgat.SZERINTEM nem biszex vagy,hanem egy lökött kisgyerek,aki rettentően unatkozik.
2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a 81%-esnek ne válaszolgass, az előző két válaszából lejön, hogy kb 10 éves csak sokat képzel magáról meg kezd kialakulni valamilyen mentális probléma nála.. :DD


nem tudom hány éves, de gondolom a 12-16-es korosztályban, nem? hát igaza van a barátnődnek tényleg sokan érzik ezt, és sok lánynál tényleg csak fellángolás, de gondolj bele. tudnál járni egy lánnyal? eltudod képzelni, hogy lefeküdj vele, vele éld le az életedet.. ugyanezt eltudod képzelni egy fiúval? ha eltudod ezeket képzelni egy lánnyal akkor igen, tényleg biszex vagy. nekem olyan 9-10 éves koromban voltak az első ilyen lányok iránti gyerekszerelemeim bár akkor még nem tudtam, hogy ez micsoda, azt hittem csak én vagyok ezzel így.. aztán olyan 12 éves korom fele már biztos voltam benne, hogy leszbikus vagyok.


de ne parázz ezen, csináld ami jól esik. a szüleidnek nem muszáj elmondani, persze egyszer el kell de majd csak akkoz, ha tényleg úgy érzed, itt az ideje.. én addig nem mondtam el, amíg nem volt meg az első komoly barátnőm (18 évesen). amúgy hidd el nem csak azok a szülők akadnak ki akik 'erősen vallásosak' :D , de ha netalántán téll a lányok irányába mész el, egy idő múlva úgyis el kell fogadniuk.. most ez lehet, hogy egy hétbe telik de lehet hogy évekbe. gondolom semmi nagyon reakciójuk nem lesz, tehát nem dobnak ki otthonról stb.. az azért már elég extrém eset.. végülis te ismered őket.


amúgy ha annyira tetszik a lányokkal való csókolózás meg jobban tetszenek mint a fiúk akkor nem hiszem, hogy el fog múlni :)

2011. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Barátnőd tipikus mai tini p*csa lehet, ha szerinte minden tininél így van...
2011. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

teljesen átérzem a problémád!

kb ugyanebben a helyzetben poshadok.

Nekem anyum tudja és hát...próbálja magának tagadni és nekem és be akarja mesélni hogy félreértelmezem a dolgokat.

sok sikert éld túl!

2011. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mus musculus ***** válasza:
24%
Nemhogy biszex, majdhogynem színtiszta leszbikus.
2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!