Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan neveznétek ti el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan neveznétek ti el gyerekeiteket? (kiváncsiság)

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 20:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy döntöttem ikerfiaim lesznek. :D Az egyik Edward lesz a másik Viktor :) <3

Lánynévre nincs ötletem még... :D Abban nem tervezek.

17/L

2011. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Lány:Zoé, Dália

Fiú: Dimitri, Ádám, Ciprián, Dorián

2011. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Fiú: Imre,Gábpr,Dante

Lány:Erzsébet,Elena,Eleonóra

2011. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*Gábor,na:D
2011. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ariella

Nataniel

2011. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Petra, Edina, fiúra nincs ötletem
2011. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

Ezek mekkora gagyi és undorító nevek már. :D


Dante, Dimitri, Edward meg ilyenek.. :DDDDD


A gyerek egy kicsit sem fogja szégyellni magát.. :DD

2011. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Mi a tököm bajod van az Edward névvel ha megkérdezhetem? Én ezt azelőtt így gondoltam hogy az emberek tudták volna mi az a tvájlájt... Ha erre célzol. Edward az egyik legszebb férfinév szerintem. És nincs olyan hogy gáz név, mert akkor most hú de gáz vagy Miklós a neved vagy mi a fa*szom? nézz már magadba. Jó ha valaki nagyon túlzásba esik és ESZMERALDA, meg KLAUDIUS meg hasonló nevekkel próbálkozik az valami eléggé különleges. De, hogy az Edward névvel mi bajod azt nem tudom. Akkor az angol királyok mind gagyik... ? nagyon gyökér vagy már ne haragudj. :D
2011. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Dimitri miért gáz? Nem értem, ha neked nem olyan az ízlésed, mint nekem, akkor nem kell megszólalni. Lehet neked meg olyan neved van, amit én röhögnék ki. Kölcsönös tisztelet benned is van barátom....:D szépvagy, ásd el magad.
2011. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%

Az angol királyok ANGOLOK, így van. Látom, képben vagy. Te meg MAGYARORSZÁGON vagy...

Ha ilyen hülye nevet akarsz egy itteni gyereknek, inkább élj vele külföldön. Ott Rodrigo Alejandro Roberto Carlos is lehet. DE EZ ITT MAGYARORSZÁG! ÉS az ilyen idióta neveket, ha tetszik, ha nem, mindig ki fogja röhögni a többség. :D

És az lesz a ciki az egészben, hogy a gyerek fog égni. :DD

2011. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!