Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CsajoK! Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CsajoK! Ti mit néztek meg először egy pasin?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, csak érdekel, hogy ti mit néztek meg a pasikon először... sokmindenről hallottam már.

Én mostanában a hajukat nézem meg először... abból leveszem, hogy ápoltak vagy sem, és a stílusukat is.:D


2009. máj. 9. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is az összhatásra megyek. Ezenkívül arra is, hogy nézzen ki férfiasan.Nem azt mondom, hogy legyen agyonra kigyúrva, de egy férfi azért ne úgy nézzen már ki, mint egy törékeny nő! Lehet akár milyen szép szeme az illetőnek, ha vékony, kiálló bordájú, akkor halott eset. A hajat én sem szeretem, jobb az ha nincs.
2009. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azt hogy ápolt-e!fogai meg vannak-e,körme koszos-e,szájszag(beszélegetés esetén),nem izadság szagú-e...

De máskülönben az arc ami nálam dönt,bár az az igazság hogy az első barátom(komoly kapcsolatom) sem tetszett,és mégis vonzott valami benne...

2009. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a stílusát. egy ilyen rapper gyerek szóba se jöhet. :)
2009. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1, Arc, haj

2, Kézfej

3 Szem, száj

4 Az egész külső :)

2009. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1. összkép(ruha, stílus, magasság, "szélesség", haj)

2. arc

3. kéz

2009. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a kézfejét . persze. el is tudom képzelni. sétálgatsz a plázában jön egy jó srác és a kezét nézed meg először a feje helyett.. -.- (x)
2009. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsi csajok,de a kézfejen mit lehet nézni? Felvilágosítana valaki? És milyen a jó ill. rossz kézfej?


17F

2009. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Pl a körmeit :D Mert ha festi, akkor az elég gáz sztem:D meg ha túl hosszú, esetleg fekete, koszos, repedezett, az is gáz. Ha ki van száradva a keze, az sem szép, stb.:)
2009. dec. 1. 20:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezek alapján az enyém rendben van. :-)
2009. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!