Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, egy discoban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egy discoban milyen szövegel érdemes közeledni elöször hozzátok? Manapság. Ami nem is tul rámenös de azért érzékelni lehet a közeledést. (kijöttem a gyakorlatbol azthiszem)

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Értelmes lányokhoz vagy IQ lájtos pitsákhoz?
2011. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:) mindkettö érdekel :P
2011. okt. 9. 00:13
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
"Szevasz, van nálatok terasz?" Ez nem poén, egyik barátnőmmel így jött össze a pasija, hogy ezzel a szöveggel ment oda hozzá a diszkóban, és már több, mint 1 éve együtt vannak.
2011. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez elég hülyén hangzik :/ ezt inkább kihagyom , de azért köszi
2011. okt. 9. 00:15
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
szia cica van gazdád?
2011. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
hát.. mindkét esetben hasznos ha meghívod egy italra , ez kezdetnek elég ha belemegy ami szerintem 90/ akkor kezd el vele kommunikálni persze csak ha még tud beszélni még, aztán megkérdezném hogy mi a neve szeret táncolni? nincs kedve e veled táncolni és ha azt mondja igen tánc közben szépen tudod te...
2011. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:) ez jo pofa azthiszem ez már inkább én vagyok
2011. okt. 9. 00:21
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazábol nem vagyok oylan fiatal, de discoban sosem ismerkedtem , valahogy nem ment sosem. jo ezeket hallani . Sosem hittem a discoban ismerkedésben . De mostanság meg egyedül avgyok:( és hát azthiszem kénytelen lezsek.
2011. okt. 9. 00:23
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Discoban sajnos emberekkel nem nem fogsz találkozni. :(
2011. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem*
2011. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!