Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orális szex útján is terjed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex útján is terjed a chlamydia és a HPV? 18/L

Figyelt kérdés
Nemrég orális szexben volt részem egy számomra vadidegen fiúval,de mivel nem történt ejakuláció sem előváladék így nem vagyok benne biztos hogy elkaptam-e ezeket a fertőzéseket.
2011. nov. 15. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Ügyes vagy-.-"
2011. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi mintha nem lennék tisztába azzal hogy nagy hibát követtem el :S
2011. nov. 15. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
remélem elkaptad
2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az előváladékban nem lehetsz biztos, kerestem neked kicsit neten íme egy cikk ami alapján elkapható orállal is:

[link]

Legközelebb tájékozódj, hogy van-e vmi nyavajája a partnernek bármit is csinálsz vele. 21/F

2011. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélem holnapra szörnyű ínyvérzés keretében kihullik az összes fogad.
2011. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, terjed úgy is... Az semmit nem jelent, hogy nem volt még előváladék sem, ha ő fertőzött volt, simán elkaphattad.
2011. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves tahó népség akik itt összegyűltetek:

Kérnélek benneteket ne rajtam köszörüljétek a nyelveteket és a problémámon mert ha nem tudtok hozzászólni kulturáltan akkor sehogy -.-

Akik pedig jól válaszoltak: Köszi a kiokosítást azt megígérem hogy többet nem leszek ilyen felelőtlen!!!


Hoppsz még egy kérdés! Az STD szűrés kimutatja az összes fontosabb nemi betegséget amit elkaptam? Mert a chlamydiát más módszerekkel vizsgálják én úgy tudom.

2011. nov. 15. 12:25
 8/16 anonim ***** válasza:

11:26-os vagyok.

Sajnos nem tudok válaszolni a második kérdésedre, de azt ajánlom, hogy menj el szűrésre, és akkor megnyugodhatsz, ha minden rendben, hiszen látatlanban senki nem fogja neked tudni megmondani, hogy elkaptad-e. Úgyhogy ezen aggódni is felesleges. Menj el dokihoz, amint tudsz.


És - gondolom, nem kell mondani - de legközelebb légy elővigyázatosabb!

2011. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
olcsó k.rva
2011. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem szorosan a kérdéshez tartozik, csak nekem fura volt kicsit, hogy így írtad le a dolgot, hogy "orális szexben volt részed". Legalábbis azt olvasva, hogy neked volt részed benne, nem azt vártam utána, hogy te szoptad le őt. Nagyon aranyosan fogalmaztad meg. :)


A fiú elérhetőségét nem tudod amúgy? A vizsgálatok mellett nyilván ezzel is választ lehetne találni a kérdésre. Vagy beszélni se akarsz vele többet a történtek után, annyira szégyelled, hogy megkívántad?

2011. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!