Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orális szex útján is terjed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex útján is terjed a chlamydia és a HPV? 18/L

Figyelt kérdés
Nemrég orális szexben volt részem egy számomra vadidegen fiúval,de mivel nem történt ejakuláció sem előváladék így nem vagyok benne biztos hogy elkaptam-e ezeket a fertőzéseket.
2011. nov. 15. 11:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10.válaszoló


Az biztos hogy a történtek után látni sem akarom őt vagy ha mégis annak csúnya következményei lennének -.- :SS

2011. nov. 15. 16:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Legalább megbántad. Már ez is valami :)
2011. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A HPV biztosan elkapható, azt tudom. Ráadásul gégén is okozhat szép dolgokat, nem csak az alfelen...

A chlamydiát nem tudom.

De azt áruld már el légyszi, hogy mi vitt rá, hogy egy számodra vadidegen férfit leszopj?

2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13.válaszoló


Mit mondjak belecsöppentem egy buliba előkerült némi cucc és a többit már tudjátok sztem...

De ne higgyétek hogy egyből a tárgyra tértünk! Volt csók előtte stb majd eztán következett az ominózus eset. Dióhéjban ennyi.

2011. nov. 15. 20:41
 15/16 carminaburana válasza:
Nem értem hogy miért a clamydyara és a HPV virus-ra gyanakszol. Sok minden mást is el lehet kapni. Minden esetre én megértelek . Szóval 10 évig nem volt senkim , 2 éve van egy barátom , azóta állandóan beteg vagyok. Több HR HPV virus ...stb. "Ismerni" egy férfit nem garancia.(a férfiak sok nemi beteséget hordozója lehetnek amiröl nem is tudnak, aszimptomatikusak, csak akkor derül rá fény mikor egy nötöl visszajelzést kapnak) Lehet hogy a vadidegen fiunak nem volt semmi baja.Puszi . Ja a STD szürést megcsinálhatod, jobban fogsz aludni utána)
2013. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sőt a lányok is sok nemi betegség hordozói lehetne, pölö a chlamydia nőknél gyakran tünetmentes, vagy nagyon enyhe tünetei vannak(így tudtukon kívül terjeszthetik), míg férfiaknál észrevehetőbb.
2016. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!