Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy 15 éves fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab-telivér kérdése:

Tetszik egy 15 éves fiú, de mit tegyek, hogy össze jöjjek vele?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves lány vagyok és tetszik nekem egy 15 éves fiú, akivel szoktam mostanában énekelgetni egyházi miséken. Mivel mostanában kezdtem el énekelgetni egy jobban és el is döntöttem, hogy az ottani kórusba belépek. A fiú is kórus tagos ő is javasolta nekem, hogy lépjek be. Néha mise előtti próbákon amikor szünet van akkor viccelődünk és beszélgetünk. De nem tudom, hogy mit tegyek, hogy szerelmes legyen belém. Mert szeretnék összejönni vele.
2011. nov. 15. 18:50
 1/4 clown666 válasza:
fizess neki elő egy hónap world of warcraftot
2011. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1et mondok: már most szerelmes beléd csak nem mert lépni :)
2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zenél is vagy csak énekel?
2011. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tudnád én milyen töketlen voltam 15 évesen...
2011. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!