Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eskűszöm nem értem a pasikat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskűszöm nem értem a pasikat! Ki érti őket?

Figyelt kérdés
a barátom elhagyta az a barátnőjét miattam de még mindig nem tudta elfelejtenni pedig már 5 hónapja egyűtt vagyunk és arra a csajra rá vannak kattanva a pasik,az ex-ex pasija meg aki nem is járt vele meg sok mindeni pedig nem egy cicababa meg nem is modell alkat van mit rajta fogni de nem is kövér,de nem is egy szépség én egyszer beszéltem vele facebookon nem tudtam sok következtetést levonni és beszéltem is egy sráccal hogy láttom mennyire odavan étre mert mndig írt a képei alá de egyszer meg haragudott r és ahhoz képest akármit kiír a csj vagy új képet tölt fel minegyiket lájolja.Mivan abba a csajba?

2011. nov. 15. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Istenien szop.
2011. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van benne valami
2011. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Belső néha jobban meg fog mint a külső :) lehet bárki bár milyen szép ha belülről 1 bunkó barom


lehet bárki bár milyen csúnya szépség hibás de ha belülröl 1 tiszta szívű jó ember akkor inkább őt választanám én is :)

2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azért van úgy oda érte hónapk óta még a pasim se tudta elfeljtenni?!!! na ez kiaksztó!!!

na de most komolyan!

2011. nov. 15. 19:21
 5/14 A kérdező kommentje:
am ez akomment az első kettőnek szólt utolsó nem nekked :)
2011. nov. 15. 19:23
 6/14 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyképűnek tűnni de ezzek bennem is megvannak utólsó sokkan szeretnek is de hogy ennyire oda lenni valakiért hónapok óta!!! fúúúúú :@
2011. nov. 15. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg van valami olyasmi benne, amit mi lányok sose fogunk megérteni. Ez addig nem is baj, amíg nem használja ki, tehár nem válik ribivé.:)
2011. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és szakíts a sráccal!
2011. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
miért mert nem bírja elfelejtenni az exét?ezért hűlyesség szakítani vele szerintem de lehet hogy nem
2011. nov. 15. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle de amúgy lehet barátok maradtak szakítás után
2011. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!