Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy rendes kapcsolat? Miért csak ilyen pasikat fogok ki?

Figyelt kérdés

Hétfő óta 'levelezek' Facebook-on egy sráccal, és ma ezt írta:

'Hát őszintén megmondom egy olyan nagyon komoly kapcsolatba nem szívesen fognék bele mert most lett vége egy 2 évesnek előtte meg egy 3 éves volt és közte kb 2 hónap tellt el...:S'


17l


2011. okt. 27. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ki tudja!? Nekem se jön össze. Óriási szerencse is kell hozzá. Egyszer csak sikerül neked is, nekem is. 22F
2011. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ilyenekből, és azokból, akinek egy-két 'használatra' kellenék, Dunát lehetne rekeszteni.
2011. okt. 27. 14:22
 3/22 Walk With Me ***** válasza:
De ő legalább megmondja mi a helyzet, nem ködösít, nem jön össze más csajokkal közben. Egyszer ismerkedtem egy lánnyal, minden tök jól alakult, én voltam a hihetetlenül rendes pasi akiből több kéne a világra, meg hogy szerinte nagyon jól összeillünk stb, és akkor egyik napról a másikra összejött valami sráccal... na ilyet ne akarj.
2011. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Egyébként, ha szexelni meg akarnak veled, akkor biztos jól nézel ki. Normális srácok is vannak, akik komoly kapcsolatot akarnak, szóval ez miatt ne aggódj. Az már más kérdés, hogy nem kezdeményeznek/ünk. 22F
2011. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
...pedig már úgy megörültem...
2011. okt. 27. 14:26
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen ez elég gyakori de lányok is gyakran nyomják ezt a szöveget. A " barátok még azért lehetünk " utolsó döféssel megkoronázva. Ez van.

Az esetek nagy százalékában te futsz valaki után akinek nem kellesz, mögötted meg fut valaki, hogy utolérjen, de neked az előtted lévő kell. Tehát érted mit akarok mondani ezzel, vagy mi!?....


A szex.... öhh az, hogy valaki csak meg akar fektetni az természetes, az állatok is több nősténnyel párosodnak, genetika...

2011. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Walk With Me ***** válasza:

Amúgy tényleg nehéz ebben a korosztályban komoly kapcsolatot találni, mert sokan még nem akarnak "leragadni", hanem inkább csak dugnak, tombolnak, flörtölgetnek. Annak a kevésnek aki meg szeretetre, szerelemre vágyik nincs könnyű dolga. Sajnos én is tapasztalom. :(

20/F

2011. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
"Az esetek nagy százalékában te futsz valaki után akinek nem kellesz, mögötted meg fut valaki, hogy utolérjen, de neked az előtted lévő kell." Nagy igazságot mondasz. 22F
2011. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Walk With Me!


Neked is igazad van, én is ezt tapasztalom. 22F

2011. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bevallom, nyáron volt kettő olyan kapcsolatom, hogy párszor csak szex, és annyi. Hát... Nem jött be, és rosszul is éreztem magamat (ráadásul a két srác munkatársak is).
2011. okt. 27. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!