Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy nem közömbös számomra, és szívesen venném a közeledését?

Figyelt kérdés

Egy tőlem 5 évvel idősebb pasiról van szó. Szerintem nem vagyok közömbös neki, mégis nem ismerjük egymást úgy hogy tudjuk mit akar a másik. Szeretném ha ő lépne, mégis szeretném őt biztatni. Segítenétek?

21/L


2011. nov. 4. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha van mód akkor keresd a tekintetét, mosolyogj rá, dícsérd meg.. stb... :) 14L
2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor beszéltek mosolyogj neki.Ha neten beszéltek,az viszont rizikós,mert iszonyatkönnyű beleképzelni a dolgokat,akár egy szmájliba is,vagy nevetőjelbe:S pirulójelbe stb-be.

Az lenne a legjobb,ha sms-eznétek és telefonálnátok és találkoznátok.

Elhúzhatnád előtte a mézesmadzagot,hogy hú de rég voltál moziba és most játszanak egy jó filmet.Ha van egy kis esze elhív téged...

2011. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak személyesen szoktunk beszélni, mert nincs fent a közösségi oldalakon:)
2011. nov. 4. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik legegyértelműbb dolog hogy beszéd közben a "véletlen" érintés (mint természetes kommunikáció része. :)

De millió apró dolog van még.


36/F

2011. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is biztatás, ha csak mosolyogsz rá. Egyszer egy fiúval úgy jöttünk össze, hogy amikor rám nézett én rámosolyogtam. Később mondta is, hogy ez nagyon bejött neki és ez adta az erőt, hogy elhívjon randira.
2011. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!