Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Piszkáltak az emberek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkáltak az emberek, hogy husi vagyok. Fogytam, és a barátom már aggódik miattam, de én dagadtnak látom magam és úgy gondolom, hogy csak elfogult. Kinek higgyek?

Figyelt kérdés
162/53 voltam, és lefogytam 47-re. Pasim pedig ellene van, hgy még fogyjak, de nem tudom neki elhinni, hogy jól néztem ki azelőtt, mert úgy gondolom, hogy csak elfogult és azért mondja. El akarom érni a 45-öt, azt hiszem úgy jó lenne, de ő meg nagyon ellenzi...
2011. nov. 15. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mostmár okés, de magadnak akarj mindig megfelelni :) ne masoknak....
2011. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
ekkora malacot még sosem láttam...talán tegyél fel képet aztán lesz vélemény...
2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces úgy olvasni a válaszod hogy 2 cm-rel kisebb és 13 kilóval több vagyok nálad:D(Ja és azért a dagadttól még messze volnék)
2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

te kis 60 kilós!

írhatnál privátra...szeretem az ilyen teltebb csajokat..:D

2011. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már a 162/53 is teljesen normális.

A vékonyabb paraméteres kiadás olyan lenne, mint öcsém nője kb. Épp múltkor bowlingoztunk, mikor ő volt kint, és elment a hátunk mögött pár srác, álltak nézték, majd megjegyezték, hogy ez de undorító anorexiás csaj... szerencsére csak én hallottam, vicces, hogy a csaj rengeteget eszik, csak nagyon vékonyka. De nem szép, annyi a lényeg... :S Ezek a girhes tinik undorítóak, csak a média tukmálja beléjük, hogy szépek. Nézz meg egy erotikus modellt. Arra gerjednek a pasik, mert azok formásak, és nőiesek.

20L

2011. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem értem, akkor miért modta rám több ember is, hogy már husi vagyok?... Utálom ezt a szót!
2011. nov. 15. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
156/48 vagyok. Én sem látom magamat vékonynak, és én is 45 szeretnék lenni. Csak van köztünk 6 centi különbség...
2011. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
azt jelenti a husi,hogy dugnivaló...
2011. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál arra, hogy az emberek összevissza beszélnek és magadnak kellene megfelelni? Ha már a barátod véleményére nem adsz...
2011. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A husi nem mindig jelent negatívat. Fogalmam sincs miért mondták rád az emberek. Én 170/57 vagyok és kicsit husi vagyok. Ami nálam annyit takar, hogy van egy minimális hasam, meg hát a fenekemből meg combomból lehetne épp fogyni, bár inkább izmosítani kéne.


A 162höz a 47 nagyon jó..ne akarj tovább fogyni. Akkor inkább tornázz, izmosodj, csinosítsd magad, de ne fogyni akarj. Érthető, hogy a barátod aggódik,lassan elfogysz. Egyébként meg mi van akkor ha elfogult? Szerintem ez nem olyan nagy baj. Örülj neki, hogy úgy szeret ahogy vagy. :)


És legyen kis önbizalmad. Hidd el neki, ha azt mondja csinos vagy! :)

2011. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!