Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik többségének tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többségének tényleg nem jönnek be a vékony lányok? 45 kg vagyok.15 éves. Eddig minden oké volt,elégedett voltam magammal. Habár az öregek mindig is piszkáltak hogy sovány vagyok.

Figyelt kérdés
Leszartam őket. De itt már cikinek érzem a vékonyságomat. Mindenki azt hangoztatja, mennyire TASZÍTÓ a vékony lány. (ok,nem mindenki,de..)Mindenki azt mondja mennyire jó fogni is valamit a lányon. Milyen szexi az ha valaki nőiesen telt. Mivel mindig is vékony és magas voltam (most 168 cm) elhatároztam hogy hízok. Eddig sokat ettem. csoki,csipsz,hamburger amikor csak megkívántam..és emellett persze a rendes kajákat is. annyit ettem mint egy ló. most még többet,mert hízni akarok.. de semmi. mit csináljak? én is szeretnék pár kilóval több lenni, adjatok tanácsot. és persze a fő kérdésem... :( de ne gyertek azzal hogy fogadjam el magamat olyannak amilyen vagyok. szeretnék kicsit többet nyomni..
2008. okt. 22. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
esetleg sportolhatnál is valamit. a tenisztől nagyon szépek lesznek a lábaid és a feneked (akár futhatsz is), az úszás is nagyon egészséges. pár kilót simán fel tudsz vele szedni.
2008. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
:D megmosolyogtat a kérdésed.. ilyet ritkán akar egy lány. Természetesen a pasiknak változó az ízlésük van aki a vékonyabbakat van aki a teltebbeket szereti. Ne azért próbálj meg megváltozni mert úgy érzed ezt kívánja tőled a "társadalom" hanem akkor változz, ha te érzed úgy, hogy változnod kell. Ha csak azért akarsz megváltozni mert 1-2 ember azt mondja ne tedd sokan vannak akik a vékony lányokat imádják. Ha meg hízni akarsz bár nem tanácsolom egyél bőségesen reggel, délbe, este közben sok nasi és kevés mozgás aztán szép lassan jönnek a + kilók P.M.
2008. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
nem, nem a vékony lányok taszítóak. a CSONTOS lányok taszítóak. a pasik nagy részének a vékony lányok jönnek be...
2008. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
45kg 168 cm-hez tényleg kevés.Én 164 vagyok és 53 kg és igy is sokszor vékonynak mondanak pedig cici,fenék,,bőven" van csak a hasam lapos.Szerintem 5kg elég lenne ha hiznál de izmositani is kell mellette.Ha tényleg hízni szeretnél akkor sok szénhidrát!..A férfiak tényleg szeretik ha van egy nőn mit fogni és szeretkezés közben nem a csontok zörgését hallják,de izlések és pofonok!Lehet sőt biztos vannak olyan pasik akiknek így elég vékonyan is tetszel.Mások miatt ne csak magad miatt változz!Remélem eléred azt az alakot,súlyt amit szeretnél:)
2008. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Azért pontosítanék, a férfiaknak a formásan karcsú lányok jönnek be és nem a vékonyak.

A hízásnak is van módja, de nem a féktelen evés. Van speciális hízó diéta. Ennek a lényeg, hogy szénhidrátban gazdag ételeket kell fogyasztani, de a káros zsírsavakat kerülni kell, mert azok nagyon egészségtelenek. És a sport is nagyon fontos, hogy megfelelő kondícióban legyél, és erősödj. Te ettől nem fogyni, hanem erősödni fogsz. Nézz körül a neten ebben a témakörben vagy keresd fel a háziorvosdat.

Természetesen nem tudsz teljesen átalakulni, hiszen te ilyen adottságokkal rendelkezel, de tudsz rajta javítani.

Sok sikert hozzá!

Petranova

2008. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele....15 éves vagyok 166 cm 49-50kg..sokszor aggódtam ezen én is h vékony vagyok hízni szeretnék..de persze nem sikerült bármennyire is akartam..mostmeg mikor elégedett lettem az alakommal ,mert mondták h jo meg minden,észrevettem h hízok..na ezen kiakadtam...mindha ki akarna velem b¸szni a szervezetem...de valójában ne törödj vele h mit mondanak mások(tudom h nagyon zavar mert én is voltam ebben a helyzetben),ha te jól érzed magadat így akkor b¸szni rá h mit modanak a többiek ..amúgyis még fejlödésben vagy lehet, h 1 év múlva úgy el kezdesz hízni h az isnet se állítja meg a + kilókat...majd h ha kb 19-20 éves leszel akkor kezdj el komolyabban az alakoddal foglalkozni ,mert akkor már nemigen változik az ember (megál a fejlödésben).....HA akarsz valahony magadra szedni pár kilót nemártana sportolni (futni)és egészséges dolgokat enni ...hús,zöldségek ,sok gyümölcs és RENGETEG FOLYADék!!!ettöl fogsz egy kicsit erösödni ...de ne várd 2 hét elteltével a változást...ehez idö kell, nem is kevés...egészségesen egyél ,igyál sportolj és jobban fogod érezni magad..ha meg esetleg nemsikerül, mindenben van valami jo:)..örülj neki h így nézel ki !!!és hidd el, lessz mit rajtad fogni , mert még nöiesedsz ...na meg nem visszataszítóak a vékony lányok ...az anorexiások naa azok viszataszítóak:S(na meg lehet h azok akik mondják neked h húú demien ´´visszataszítóan´´ vékony vagy ...azok lehet h csak irigykednek ,h így nézel ki)soook sikert:)
2008. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenki :)

egyeseknek boldogsághormonok termelődnek ha másokat lepontozhatnak?

2008. okt. 22. 19:05
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem 15 évesen ne foglalkozz még annyit azzal,hogy mi tetszik a pasiknak.

Még nőni is fog meg hízni is. Még van elötted pár év ,hogy meglásd milyen leszel. addig ne akarjál feleslegesen hízni.Hízik helyetted a világ.Valaki 25 éves koráig nő,de általában 21 körül befejeződik .Majd akkor döntsd el,hogy mennyire nőies a külsőd.

Méd csak 15 vagy. Szerintem egyelőre lány akarjál maradni.Nő maj idővel leszel. Inkább sportolj és úgy szedj fel néhyány kilót ha nagyon szeretnél. egy fiú szia

2008. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én most 20 éves vagyok..de én is voltam 15 éves s nagyon vékony,most is jó alakom van(sztem megfelelő 170cm és 55 kg) de a pasik igy sem fogadnak el ,mert túl vékony vagyok!! S tudom h mindenkinek más tetszik..de én nem találok olyat akinek ne a telt lányok tetszenének!! De nem fogok hízókúrázni..annyit nem ér az egész!! Kicsit már elkeseredtem emiatt! :'(
2008. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor már nem látszanak ki a csontok, és fekve is van valami a mellből, akkor már jó :)
2008. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!