Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány gyakran néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány gyakran néz titeket a suliban (és ti ezt észre is veszitek), akkor gondoltok arra, hogy pl bejöttök ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha küldök neked egy üzenetet Facebook-on, amit te nem veszel észre, akkor gondolsz arra, hogy válaszolj rá?
2011. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2011. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy megint mit vettem fel hogy így kell nézni, hol ettem le magam, biztos csúnyán áll a hajam. Vagy: biztos elbambult, kancsal... De ne keseredj el, a nézésen kívül vannak még kommunikációs eszközök.
2011. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem történt... Csak amikor a szél miatt hülyén állt a hajam.
2011. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nehéz kérdés...Részben a nézéstől és a lánytól függ na meg attól ,hogy mennyire "rámenősen" csinálja ill. milyen gyakran. Nálam...
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kancsal a lány, akkor nem.
2011. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
na. olvasva a töbi kommentet inkább épitőjellegűt adok. Na. ha bejössz neki, annak vannak jelei. Pl. mosolyog rád, vagy éppen gyorsan elkapja a tekintetét, vagy babrát lalamit, szorongatja a kulcscsomóját, stb.. ilyenkor ha mondjuk szép lány, és neked is bejön, akkor előnyben vagy, menj oda hozzá, és kezdj beszélgetni vele. de lehetőleg ne az időjárásról :D aztán később elhivod fagyizni vagy most télen vmi vásárba, aztán ja. a többi meg adott. te írod az életed. de ha csak szimplán kérdésed volt és nem jön be a csaj, akkor tárgytalan c(:
2011. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

én vagyok a lány..:P

2011. nov. 27. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem ez egyértelmű, az a lány aki többször megnéz, vagy sokáig néz annak tutira bejövök. na most az már gázos h odamegyek e hozzá, függ a helyszintől is. utcán nemszoktam leszólogatni, de mondjuk nyugisabb helyen , vagy szorakozóhelyen, megállokban. SIMÁN !
2011. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Muranyi Levente válasza:
nemkem van barátnőm és csak mosolyog rám minden órán! és ez azt jelenti hogy szeret
2012. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!