Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Már lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Már lassan minden 2. pasi tetszik.

Figyelt kérdés
Azelőtt válogatós voltam, alig tetszett bárki is. Most meg utazom a metrón és azt veszem észre hogy azon agyalok, hogy "Őt elfogadnám milyen helyes" és ez így megy mindenhol kb. Belépek valahova és mindig találok olyat aki tetszik :D Teljesen meg vagyok döbbenve magamon.
2011. nov. 15. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Küldjek képet magamról? :)


Kíváncsi vagyok vajon én is tetszenék-e neked. :D


Én amúgy a lányokkal vagyok hasonlóképp. :D


21/F

2011. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem csajokból kb minden 10. tetszik
2011. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is küldjél képet :D
2011. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:) akk hamarosan elkelsz :)

én is igy voltam, csak persze a lányokkal, mivel fiu vagyok. idővel rájöttem, hogy fölösleges tökéletes külsejű csajokat keresgélni, rengeteg nagyon szép lány van, aki lehet hogy nem tökéletes, de tényleg szép, és ami sokkal fontosabb, hogy tudjon szeretni és normális legyen.

jó reggelente amugy is olyan környéken járok hogy sok a jó csaj, egyetem környékén azér elég jellemző, de mégis 10 ből 6-8 is van hogy igencsak tetszik. akármerre járkálva a városban meg 4-5 csaj, 10 korombeliből.

de szerintem ez a jó irány, végül ugy is az dönt hogy a belső értékeinket hogy tudjuk összeegyeztetni. egy kapcsolat sose a külsőn áll vagy bukik.

2011. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak lányokkal kapcsolatba csak az elején a külső meg fog a belső nem tart meg és inkább hagyni szoktam az egészet meg hülyének nézznének ha minden 2.hoz oda mennék XD 23:32 voltam
2011. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na meg még annyi, igy jártam anyátokkalban is volt egy rész amiben ez előjött. aki elsőre 10 ből 6-7 pontot jelenthet, az ha megismered, és megszereted, tökéletes 10es lesz belőle!
2011. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D Nem baj az, hogy ilyen vagy...:)
2011. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam. :D Rájöttem, hogy a szexhiány okozza. :D

Kicsit veszélyes tud lenni. Pl simán leálltam olyan sráccal begőzölve, akitől józan fejjel futva menekülnék... :D XD

2011. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz a hétvégén?
2011. nov. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!