Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem saját magam. Ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magam. Ilyenkor mi történik velem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút neten, most hétvégén egy buliban összefutottunk. Alkohol hatására csókolóztunk. Pedig nem vagyok olyan, hogy leállok bárkivel, de olyan érzés kapott el, hogy vele muszáj.

Azelőtt, amikor még csak irogattunk, mondta, hogy neki már egy rendes komolyabb kapcsolat kellene, én meg helyes lány vagyok szerinte.

Most vmi problémája van, azt írta, ha megoldja, már fog tudni velem jobban foglalkozni.

Miért van az, hogy szomorú vagyok ha nem ír?Ha nincs legalább a neten? Minden percben rágondolok, hiányzik, vele akarok lenni. De félek, hogy semmit nem akarna tőlem, mindig ezen gondolkozok.

Mi történik velem? Ilyet már rég nem éreztem.

L, 18


2009. máj. 10. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
semmi. bejön neked. és hiányzik a "jelenléte" akár neten is. nemtom mi ebben olyan bonyolult.
2009. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy! ez nam baj, de tudnod kell, fájdalmas is tud lenni, néha az egekbe repít, a következő pillanatban a poklok kapujában érzed Magad! De ha elesel, felkelsz és mész tovább.... Ilyen az élet! De ettől szép!
2009. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Voguelilias ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mi az, hogy "ha megoldja" ezen mit kell megoldani? Ha bejösz neki és komolyabbak a szándékai akkor nem megoldani kell hanem cselekedni. Randizgatni stb stb. Megkérdezném tőle, hogy velem komolyan gondolja-e vagy nem. Az meg hogy hiányzik egyértelműen arra enged következtetni, hogy bele szerettél!

Sok sikert, hogy sikerüljön vele egy jó és hosszú kapcsolatot kialakítani!

18/L

2009. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!