Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú egyértelmű jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú egyértelmű jeleket küld, a lány is. Mégsem történik semmi. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Soha nem küldtem még ennyi jelet, mint most, de belefáradtam. Ő nem tesz semmit, én meg többet már nem tudok. Ennyire azért nem kellene várni, hogy a lány kezdeményezzen. Már minden taktikát bevetettem, az övéit is értettem. Lehet ő nem ért engem, de azt kétlem.

22L


2011. aug. 19. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt velem is, aztán lett egy idősebb barátnője, úgy a hirtelen semmiből...:S
2011. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hű... :S Akkor neked is érdemes volt várni... Féérfiak. :D
2011. aug. 19. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor most egyértelmű jeleket küld, vagy nem tesz semmit?

Amúgy szerintem egyenesen kérdezz rá. Ez a legjobb, amit tehetsz.

2011. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen jeleket küld? csak azért kérdezem, hogy el tudjuk dönteni hogy csak haverkodik veled vagy félénk.
2011. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél egyértelműbb, ha nem veszi a lapot, akkor így járt.
2011. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:50

Dettó ugyanez volt velem is...

2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez már az "így járt" kategória azt hiszem. :(

A jelek minden ami elképzelhető, a gyakoribbnál is gyakoribb felkereséstől az apró érintésekig minden, de mégis annyira visszafogott, hogy már-már nem is tudom, mire vár. Én a helyében már rég kihasználtam volna a helyzeteket. :D Ő meg... Ez a félúton helyzet nem olyan jó. Jobb lenne itt, vagy ott. :)

2011. aug. 19. 21:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek rossz lehetett, aki átélte ezt. Nekem a régebbi kapcsolataimra az volt jellemző, hogy megvoltak a jelek, én vettem, ő vette és a végén ő lépett, mert a férfié legyen az öröm, hogy becserkészte a lányt. Én csak kacsintottam egyet úgymond. :D Ő viszont még abból se értene szerintem ha előkapnám a mellem. :DD
2011. aug. 19. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

mégis mit takar, hogy mindent megpróbáltál és bevetettél?

nekem például mondták már, hogy nézek csak nem látok ha ilyesmiről van szó...

2011. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!